Kinguin advent rest
 
 

Halo 2: Anniversary nadejdzie w przyszłym tygodniu

Halo 2: Anniversary nadejdzie w przyszłym tygodniu

Wydanie wszystkich gier zawartych w Halo: The Master Chief Collection przebiega bez żadnych opóźnień, a 343 Industries ogłosiło wprowadzenie na PC gry Halo 2: Anniversary w dniu 12 maja 2020 roku. Gra dołączy do innych gier z serii Halo które są już dostępne w ramach kolekcji, w tym Halo ReachHalo: Combat Evolved Anniversary. Jak zapewne wiesz, jeśli jesteś fanem serii, czy obserwujesz nas, Halo: The Master Chief Collection ostatecznie obejmie wszystkie gry Halo. Każdy z nich jest testowany przez kilka tygodni przez uczestników programu Halo Insider przed ich wydaniem, a kiedy nadejdzie data premiery, są one dostępne dla wszystkich posiadaczy Halo: The Master Chief Collection, ale od tego momentu są również do kupienia osobno, a przynajmniej tak było do tej pory.

 

 

Halo 2: Anniversary oferuje szereg ulepszeń w kilku obszarach, w tym obsługę rozdzielczości 4K HD i ultra-szerokich ekranów. Halo 2 jest uważana za jedną z najlepszych gier z tej serii i oferuje kampanię dla jednego gracza, która kontynuuje historię Master Chiefa i można w nią grać solo lub w trybie współpracy. Obecny jest także tryb multiplayer, a gra zawiera 32 mapy dla wielu graczy, w tym wszystkie mapy z oryginalnej gry Halo 2.

 

 

Halo: The Master Chief Collection pojawi się w kolejnych miesiącach w nowej, ulepszonej wersji Halo 3, która już wkrótce będzie gotowa do testów wewnętrznych. Jeśli chcesz go wypróbować przed jego wydaniem, powinieneś dołączyć do programu Halo Insider, ale dopóki tak się nie stanie, prawdopodobnie będziesz miał pełne ręce roboty z Halo 2: Anniversary.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare