Publiczne testy Halo 3 rozpoczną się w przyszłym miesiącu

Publiczne testy Halo 3 rozpoczną się w przyszłym miesiącu

Jak wyjaśniliśmy w poprzednim artykule, deweloper 343 Industries jest ostatnio bardzo zajęty wydaniem gier zawartych w Halo: The Master Chief Collection. Minęło zaledwie kilka tygodni od premiery Halo 2: Anniversary a PC i chociaż spodziewaliśmy się, że testy następnej gry zawartej w kompilacji rozpoczną się wkrótce, wydaje się, że proces testowania przebiega znacznie szybciej niż się spodziewaliśmy. 343 Industries potwierdziło, że publiczna faza flight-testów do Halo 3 rozpocznie się w pierwszym tygodniu czerwca. Flighting to nazwa, którą programiści nadali testom beta, i podobnie jak każda inna gra zawarta w Halo: The Master Chief Collection, Halo 3przechodzi wstępny etap testów dostępny tylko dla deweloperów, a następnie zostanie otwarty dla wszystkich członków Programu Halo Insider.

Jeśli chcesz wypróbować nową wersję Halo 3 na PC, wystarczy dołączyć do Programu Halo Insider, a będziesz mógł zostać wybrany do wypróbowania gry, gdy rozpocznie się następny etap testowania. Chociaż członkostwo w Halo Insider nie gwarantuje, że zostaniesz wybrany do wypróbowania gry, nic Cię nie kosztuje, aby dołączyć do programu i wymaga jedynie przesłania specyfikacji systemu. Ponadto, nawet jeśli nie jesteś jedną z osób wybranych do testowania Halo 3, nadal będziesz mógł wziąć udział w przyszłych etapach testowania nadchodzących gier, a jest jeszcze kilka innych, które zostaną udostępnione w ramach Halo: The Master Chief Collection, w tym Halo 3:ODST i Halo 4.

 

 

Dzięki ulepszonym wersjom sześciu różnych gier Halo, z których możesz korzystać na PC i Xbox One, Halo: The Master Chief Collection oferuje najbardziej kompletne wrażenia z gry Halo. Możesz go znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare