Publiczne testy Halo 3 rozpoczną się w przyszłym miesiącu

Publiczne testy Halo 3 rozpoczną się w przyszłym miesiącu
25 maj 2020, 13:33

Jak wyjaśniliśmy w poprzednim artykule, deweloper 343 Industries jest ostatnio bardzo zajęty wydaniem gier zawartych w Halo: The Master Chief Collection. Minęło zaledwie kilka tygodni od premiery Halo 2: Anniversary a PC i chociaż spodziewaliśmy się, że testy następnej gry zawartej w kompilacji rozpoczną się wkrótce, wydaje się, że proces testowania przebiega znacznie szybciej niż się spodziewaliśmy. 343 Industries potwierdziło, że publiczna faza flight-testów do Halo 3 rozpocznie się w pierwszym tygodniu czerwca. Flighting to nazwa, którą programiści nadali testom beta, i podobnie jak każda inna gra zawarta w Halo: The Master Chief Collection, Halo 3przechodzi wstępny etap testów dostępny tylko dla deweloperów, a następnie zostanie otwarty dla wszystkich członków Programu Halo Insider.

Jeśli chcesz wypróbować nową wersję Halo 3 na PC, wystarczy dołączyć do Programu Halo Insider, a będziesz mógł zostać wybrany do wypróbowania gry, gdy rozpocznie się następny etap testowania. Chociaż członkostwo w Halo Insider nie gwarantuje, że zostaniesz wybrany do wypróbowania gry, nic Cię nie kosztuje, aby dołączyć do programu i wymaga jedynie przesłania specyfikacji systemu. Ponadto, nawet jeśli nie jesteś jedną z osób wybranych do testowania Halo 3, nadal będziesz mógł wziąć udział w przyszłych etapach testowania nadchodzących gier, a jest jeszcze kilka innych, które zostaną udostępnione w ramach Halo: The Master Chief Collection, w tym Halo 3:ODST i Halo 4.

 

 

Dzięki ulepszonym wersjom sześciu różnych gier Halo, z których możesz korzystać na PC i Xbox One, Halo: The Master Chief Collection oferuje najbardziej kompletne wrażenia z gry Halo. Możesz go znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare