Halo: The Master Chief Collection zostanie ukończona w przyszłym tygodniu na PC

Halo: The Master Chief Collection zostanie ukończona w przyszłym tygodniu na PC

Wszyscy fani serii Halo wiedzą, że Halo: The Master Chief Collection to najlepsza kompilacja do przeżycia całej fabuły w serii. Choć każda z zawartych w niej gier posiada inne cechy, wszystkie razem tworzą świetną sagę pierwszoosobowych strzelanek, która stała się wyznacznikiem gatunku na wiele lat. Halo: The Master Chief Collection zawiera ulepszone wersje Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary , Halo 3 i Halo 3: ODST, w które można grać teraz na PC, ale jest jeszcze jedna gra, która zostanie dodana do niej w przyszłym tygodniu. Halo 4 jest ostatnią grą, która zostanie dołączona do kompilacji, a jej premiera nastąpi 17 listopada.

Cztery lata po udostępnieniu na Xboksie, Halo 4 będzie wreszcie dostępna na PC. Jest to pierwsza oryginalna gra Halo stworzona przez 343 Industries i kontynuuje historię z Halo 3. Po tym jak Master Chief i jego asystentka AI Cortana zostają pozostawieni w statku kosmicznym, przybywają do tajemniczego świata i będą musieli szukać środków, aby wrócić na Ziemię, odkrywając tajemnice starożytnej rasy obcych. Ta nowa wersja gry obsługuje grafikę w rozdzielczości 4K UHD przy 60+ FPS, ultraszerokie ekrany oraz personalizację FOV, a także inne zaawansowane funkcje. Oprócz kampanii, Halo 4 oferuje także kilka trybów wieloosobowych, w które można grać na 25 różnych mapach.

 

 

Ten ostatni dodatek do Halo: The Master Chief Collection na PC pojawia się w samą porę, ponieważ kompilacja, która jest również dostępna na Xbox One, będzie w pełni zoptymalizowana dla Xbox Series X i Xbox Series S, które będą dostępne już wkrótce. Jeśli posiadasz The Master Chief Collection, 17 listopada otrzymasz darmową aktualizację, która pozwoli Ci na grę w kampanii dla jednego gracza i multiplayer na 120 FPS z crossplay'em pomiędzy PC a konsolami Xbox.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare