Halo Infinite może zawierać tryb Battle Royale

Halo Infinite może zawierać tryb Battle Royale

 Halo Infinite było gorącym tematem w ciągu ostatnich kilku dni, tym bardziej, że okazało się, że jego multiplayer będzie darmowy i będzie obsługiwał 120fps na Xbox Series X. Fakt ten został ogłoszony poprzez oficjalne konto na Twitterze i spowodował, że pojawiły się wszelkiego rodzaju spekulacje na temat nadchodzącej strzelanki od 343 Industries. Niewiele zostało ujawnione na temat multiplayera w Halo Infinite, ale wydaje się, że ogłoszenie to przyczyniło się do wzrostu oczekiwań wśród graczy, którzy zastanawiają się teraz, jaki rodzaj multiplayera będzie oferował.

 

 

Zaledwie kilka dni później odkryto, że Halo Infinite pojawia się jako gra Battle Royale na japońskiej stronie Halo Infinite Store i teraz wszyscy zastanawiają się, czy 343 Industries próbuje zmienić klasyczną strukturę franczyzy Halo w nowego Fortnite. Jest całkiem prawdopodobne, że nie jest to coś takiego, tym bardziej, że gra ma mieć jak dotąd największą kampanię zawartą w grze Halo. Biorąc to wszystko pod uwagę, Halo Infinite może być czymś podobnym do Call of Duty: Modern Warfare i wykorzystywać tę samą grę bazową do oferowania zarówno darmowej wersji multiplayer, jak i gry kampanijnej z innymi funkcjami w płatnej wersji gry.

Wszystko co możemy teraz zrobić, to spekulować na ten temat i będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aż 343 Industries ujawni więcej informacji o Halo Infinite. Jedno jest jednak pewne, bez względu na to, jaki kształt przyjmie Halo Infinite, wydaje się, że w niektórych aspektach rozgrywki będzie on zupełnie inny niż jego poprzednicy.

Tymczasem, jeśli jesteś fanem Halo, powinieneś rzucić okiem na Halo: The Master Chief Collection, która jest najlepszą opcją, jeśli chcesz grać w nowoczesne wersje klasycznych gier z serii Halo.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare