Ghostwire Tokyo zostało opóźnione do 2022 roku

Ghostwire Tokyo zostało opóźnione do 2022 roku

Informacja o opóźnieniu premiery danej gry nigdy nie jest przyjemna, ale dla tych, którzy z niecierpliwością czekają na jej wydanie, jest to zawsze gorsza wiadomość. Tym razem padło na Ghostwire: Tokyo, nadchodzącą przygodową grę akcji, tworzoną przez Tango Gameworks i wydawaną przez Bethesdę, która miała ukazać się pod koniec tego roku. Gra przenosi gracza do alternatywnej wersji Tokio, gdzie większość mieszkańców zniknęła. Miejsce to jest teraz najechane przez duchy z innego świata znane jako Goście. Znajdziesz się w środku tego chaosu jako osoba, która rozwinęła pewne zdolności parapsychiczne, które pozwolą Ci walczyć z tym paranormalnym zagrożeniem. Po drodze będziesz próbował dowiedzieć się, co kryje się za masowym zniknięciem 99% mieszkańców Twojego miasta, stawiając czoła nieznanemu, by odkryć prawdę.

Ghostwire: Tokyo została zaprezentowana na targach E3 2019, a jej pierwszy filmik z rozgrywki został ujawniony rok temu. Gra ma być ekskluzywna dla next-genowej konsoli Sony i PC przez co najmniej rok, zanim będzie dostępna na innych platformach. Niektórzy gracze spodziewali się, że to się zmieni, gdy Microsoft kupił Bethesdę, ale wygląda na to, że jakakolwiek umowa jest nadal obowiązująca.

 

 

Premiera Ghostwire: Tokyo została opóźniona do początku 2022 roku, a powody tej zmiany zostały wyjaśnione przez Tango Gameworks.

 

"Chcemy, aby gra trafiła w wasze ręce tak szybko, jak to możliwe, abyście mogli doświadczyć niezapomnianej wersji nawiedzonego Tokio, nad którym ciężko pracowaliśmy. Jednocześnie, skupiamy się na ochronie zdrowia wszystkich pracowników Tango. Nasze nowe okno wydania da nam czas, aby ożywić świat Ghostwire tak, jak zawsze sobie to wyobrażaliśmy."

 

To opóźnienie da twórcom więcej czasu na ukończenie gry, a także ujawnienie większej ilości rzeczy na jej temat. Możesz spodziewać się więcej wiadomości na temat Ghostwire: Tokyo w nadchodzących miesiącach.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare