Instant Gaming EU
 
 

Ghostwire: Tokyo zadebiutuje na konsoli Xbox w kwietniu

Ghostwire: Tokyo zadebiutuje na konsoli Xbox w kwietniu

Uznany horror przygodowy stworzony przez Tango Gameworks w końcu porzuca wyłączność na PlayStation w przyszłym miesiącu. W Ghostwire: Tokyo zagrasz na Xbox Series X/S od 12 kwietnia, jeśli chcesz cieszyć się grą na swojej konsoli. Co więcej, gra będzie również dostępna za pośrednictwem Game Passa, ale jeśli naprawdę ci się podoba, powinieneś sprawdzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze oferty na Ghostwire: Tokyo Xbox przed premierą.

Dodatkowa zawartość

Wydaniu Ghostwire: Tokyo na Xbox Series X/S towarzyszyć będzie darmowa aktualizacja, która wprowadzi nową zawartość na wszystkich platformach. Pod nazwą Spider's Thread, aktualizacja ta doda zupełnie nowy tryb gry, w którym zmierzysz się z 30 trudnymi poziomami wybranymi z puli 130 ręcznie wykonanych etapów pełnych wrogów i przeszkód. W miarę postępów w tym trybie możesz odblokować kilka ulepszeń, ale jeśli zginiesz, będziesz musiał zacząć wszystko od początku. Zachowasz jednak niektóre z ulepszeń, które odblokowałeś w poprzednim biegu, aby pomóc ci w postępach.

 

 

Aktualizacja wprowadza również do Ghostwire: Tokyo rozszerzone przerywniki fabularne, które poszerzą fabułę gry, a także nowe umiejętności i talizmany do arsenału Akito, poszerzając zakres podejść do walki w grze. Z pewnością będziesz ich potrzebować, ponieważ nowi wrogowie zaatakują cię podczas poruszania się po ciemnych zaułkach miasta.

Jako bonus, aktualizacja dodaje również tryb fotograficzny, który pozwala uwiecznić najlepsze pozy w Ghostwire: Tokyo i edytować je za pomocą nakładek, aby stworzyć idealne zdjęcie. Tango Gameworks wciąż ma dla nas kilka niespodzianek, które zostaną ujawnione wraz z premierą Spider's Thread w przyszłym miesiącu. Jeśli deweloper zdradzi coś przed premierą, damy Wam znać.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare