Ghostwire: Rozgrywka w Tokyo mrozi krew w żyłach

Ghostwire: Rozgrywka w Tokyo mrozi krew w żyłach

Mieliśmy już okazję zanurzyć się w świecie Ghostwire: Tokyo z pomocą jednego filmku jakiś czas temu, ale materiał pokazany na ostatnim State of Play kilka dni temu ujawnia znacznie więcej szczegółów na temat gry. Nie jest zaskoczeniem, że Tango Gameworks dołożyło szczególnych starań, aby odtworzyć miasto Tokio z niezwykłą szczegółowością w grze. W końcu to ich dom, a Shinji Mikami, twórca serii Resident Evil i założyciel studia, ma ogromne doświadczenie w grach grozy, co również przyczynia się do dostarczenia ekscytujących wrażeń.

Zwiastun State of Play

 

 

Jak widać na filmie, główny bohater Ghostwire: Tokyo znajduje się w mieście napadniętym przez złe duchy. Tango Gameworks udało się stworzyć nowoczesną reprezentację tradycyjnych yokai z japońskiej kultury, która jest dość niepokojąca i sprawi, że gracze będą na krawędzi podczas walki z nimi. Ponadto wykorzystanie nadprzyrodzonych mocy Akito z pomocą KK oferuje graczom wiele różnych sposobów podejścia do akcji. Akito będzie mógł manipulować różnymi rodzajami energii, aby stworzyć różnorodne efekty w celu pokonania swoich wrogów, ale uratowanie siostry nie będzie łatwym zadaniem.

Ogólnie rzecz biorąc, Ghostwire: Tokyo zapewnia efektowną i ekscytującą rozgrywkę w dystopijnym Tokio, podczas gdy ty podążasz za fabułą, która przez cały czas trzyma cię w napięciu. W grze chodzi o tajemnicę i stawienie czoła nieznanemu, ale jeśli jesteś doświadczonym fanem Resident Evil, możesz śmiało założyć, że będzie to epickie doświadczenie.

Premierę Ghostwire: Tokyo zaplanowano na 25 marca na PlayStation 5 i PC. Jak zwykle, możesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić Ghostwire: Tokyo za pomocą naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare