Eneba COM
 
 

Ghostwire: Tokyo ma ponad 6 milionów graczy

Ghostwire: Tokyo ma ponad 6 milionów graczy

Ten rok jest bardzo trudny do zabłyśnięcia na rynku gier wideo, ponieważ jest pełen niesamowitych tytułów, ale niektórym nowym IP udało się znaleźć dla siebie wygodne miejsce. Ghostwire: Tokyo jest jednym z nich. Dzieło Tango Gamework potrzebowało trochę czasu, aby nabrać rozpędu, głównie dlatego, że zostało wydane krótko po Elden Ring, a wszystkie oczy były skupione na grze FromSoftware. Wyłączność gry na konsole PlayStation przez cały rok również była przeszkodą dla jej sprzedaży. Jej pojawienie się na konsolach Xbox zostało bardzo dobrze przyjęte przez fanów gier akcji z zabarwieniem horroru, a ta ekscytująca przygoda zdołała uplasować się wśród wielkich hitów gatunku.

Deweloper Tango Gameworks uczcił to osiągnięcie publikacją na Twitterze.

 

 

Ghostwire: Tokyo to wyjątkowa przygoda, która zabierze Cię na nawiedzone ulice dystopijnego miasta Tokio, które zostało zaatakowane przez złe duchy. Większość populacji zniknęła, a ty jesteś jednym z niewielu, którzy pozostali, ale jesteś zanurzony w dążeniu do zemsty, ponieważ sprzymierzyłeś się z tajemniczym i potężnym duchem, aby przetrwać. Akcja, potwory inspirowane japońską kulturą i ekscytująca fabuła to klucze do sukcesu Ghostwire: Tokyo.

 


Nadchodzi sequel

Wygląda na to, że Microsoft zdawał sobie sprawę z dobrych wyników Ghostwire: Tokyo, ponieważ istnieją już plany wydania sequela. Informacja ta pojawiła się w dokumentach, które niedawno wyciekły, a które zapowiadały wydanie sequela w 2024 roku. Chociaż nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie, nie byłoby zaskoczeniem, gdybyśmy zobaczyli wiadomości o Ghostwire: Tokyo 2 w przyszłym roku.

Tymczasem w Ghostwire: Tokyo można cieszyć się dreszczykiem emocji związanym z walką w rozległym mieście pełnym złych duchów. Gra jest dostępna na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Możesz kupić tani kod Ghostwire: Tokyo z naszą porównywarką w każdej chwili.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare