Final Fantasy VII Rebirth wciąż na dobrej drodze według deweloperów

Final Fantasy VII Rebirth wciąż na dobrej drodze według deweloperów

Square Enix oświadczyło, że Final Fantasy VII Rebirth, druga część niezwykle udanego remake'u Final Fantasy 7, nadal ma zadebiutować tej zimy. Zgodnie z oświadczeniem producenta Yoshinori Kitase, prace nad grą "przebiegają płynnie i zgodnie z planem", a ich priorytetem jest teraz ustalenie daty premiery:

 

 

Wygląda na to, że Square Enix próbuje rozwiać obawy o opóźnienie po tym, jak Final Fantasy VII Rebirth nie zostało uwzględnione w PlayStation Showcase w maju. Wiadomości na ten temat były skąpe od roku, choć dyrektor kreatywny Tetsuya Nomura ogłosił, że rozpoczęły się prace nad częścią 3, która nie ma jeszcze nazwy.

Zmiana na osi czasu

Fani z niecierpliwością czekali na Rebirth od czasu ukończenia części 1, która zakończyła się cliffhangerem, który zapowiadał zupełnie nową linię czasową z oryginalnej historii Final Fantasy VII. Jak głosi zakończenie remake'u, "Nieznana podróż będzie kontynuowana". Reżyserzy zasugerowali, że historia będzie "znacząco różnić się od oryginału", dzięki czemu każdy gracz będzie mógł cieszyć się Rebirth, nawet nie znając historii FFVII.

Tym razem gracze będą mieli również większą swobodę w eksploracji świata. Według reżysera gry, Naoki Hamaguchi, "gracze będą mogli podróżować po szerokim i wieloaspektowym świecie z dużą swobodą, doświadczając po drodze niezliczonych różnych historii".

Czy zobaczymy Final Fantasy VII Rebirth przed końcem tego roku? Pozostaje mieć nadzieję, że Square Enix wywiąże się z tego zadania na czas. W międzyczasie śledź nasze oferty cenowe, aby znaleźć klucz Final Fantasy VII Rebirth na PS5 w najlepszych cenach. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz również zdobyć klucz Final Fantasy VII Remake na PS5.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare