Final Fantasy VII Rebirth otrzyma nowe ulepszenia wizualne

Final Fantasy VII Rebirth otrzyma nowe ulepszenia wizualne

Final Fantasy VII Rebirth pozwoli fanom popularnej serii RPG od Square Enix powrócić do ulubionej przygody w jej drugim epizodzie. Kontynuacja Final Fantasy VII Remake Intergarde kontynuuje epicką historię Clouda i jego przyjaciół, którzy opuszczają Midgard i eksplorują okoliczne terytoria. Oficjalne demo Final Fantasy VII Rebirth jest obecnie dostępne i oferuje możliwość odkrycia nowych lokacji i zagłębienia się w nową historię. Nadchodzą jednak pewne zmiany i ulepszenia dotyczące wizualnego aspektu gry i zawartości do eksploracji.

Ulepszenie trybu wydajności

Gracze, którzy już zanurzyli się w demo, zauważyli, że Final Fantasy VII Rebirth wykazuje spadek jakości grafiki podczas gry w trybie wydajności. Square Enix przyznało się do tego problemu i obiecuje go naprawić, stosując znaczące ulepszenia wizualne, gdy druga część bety zostanie dodana 21 lutego. Gracze nie tylko doświadczą lepszej grafiki, ale także będą mogli odkrywać nowe lokacje, takie jak region Junon.

 

 

Final Fantasy VII Rebirth zaoferuje znacznie więcej niż ulepszoną grafikę i możliwość spotkania kultowych postaci z oryginalnej gry podczas przechodzenia historii w innej kolejności. Gra zawiera również mnóstwo nowości, w tym serię mini-gier, które utrzymają cię przy ekranie przez wiele godzin. Tak jest w przypadku Queen's Blood, karcianej gry strategicznej, która już dołączyła do grona faworytów osób grających w demo Final Fantasy VII Rebirth.

Premiera Final Fantasy VII Rebirth zaplanowana jest na 29 lutego. Gra będzie dostępna wyłącznie na najlepszej konsoli Sony. Możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby kupić kod cyfrowy Final Fantasy VII Rebirth w najlepszej cenie przed premierą.

  • Oficjalna strona : FFVII Rebirth
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : Square Enix
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 29 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare