Enshrouded rozwija się dzięki pomocy społeczności

Enshrouded rozwija się dzięki pomocy społeczności

Gry survivalowe wystartowały bardzo mocno w 2024 roku, a Enshrouded jest jedną z najważniejszych z nich. Lista jest długa i obejmuje takie tytuły jak Palworld i Nightingale. Każda z nich oferuje znacznie inne wrażenia, które opierają się na różnych mechanikach, aby stworzyć ekscytującą i wymagającą rozgrywkę. Wszystkie te gry są wciąż w fazie wczesnego dostępu i z pewnością doczekają się znaczących modyfikacji. Deweloper Enshrouded, Keen Games GmbH, przyjmuje jednak inne podejście do ukończenia swojej gry niż jego konkurenci.

Na pierwszy rzut oka Enshrouded to klasyczna gra survivalowa z otwartym światem, w której królestwo Embervale leży u stóp gracza. Musisz zbierać zasoby, wytwarzać to, czego potrzebujesz i walczyć o przetrwanie na terytorium zamieszkanym przez wrogie stworzenia. Duża społeczność wspiera grę, która ma obecnie ponad dwa miliony graczy i jest bardzo zaangażowana w uczynienie Enshrouded najlepszym możliwym doświadczeniem. Firma Keen Games GmbH poprosiła ich o pomoc i poprosiła o sugestie i pomysły dotyczące nowych funkcji, które mają zostać włączone do gry, a odzew był ogromny.

Głosuj na swoje ulubione funkcje

Istnieje już lista ponad 2600 funkcji, które zdaniem fanów powinny znaleźć się w Enshrouded. Możesz nawet głosować na nie na Steamie, aby wybrać swoje ulubione, które prawdopodobnie zostaną dodane do gry w przyszłości, jeśli będzie to możliwe. Oczywiście to studio ma ostatnie słowo w kwestii tego, co znajdzie się w grze, a co nie. Deweloperzy powinni być konsekwentni w swoich decyzjach, w przeciwnym razie ryzykują przekazanie kontroli fanom, co niekoniecznie jest dobre. Posiadanie jasnych celów jest lepszą strategią niż podążanie za pragnieniami graczy.

 

 

Enshrouded pozostanie we wczesnym dostępie przez jakiś czas, a doświadczenie, które oferuje, już teraz cieszy wielu graczy. Tylko czas pokaże, czy podążanie za sugestiami społeczności sprawi, że odniesie większy sukces. Jeśli chcesz zanurzyć się w tym uniwersum, sprawdź najlepsze zniżki na zakup cdkeya do gry Enshrouded za pomocą naszej porównywarki.

92.83zł
Enshrouded
Enshrouded
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare