Enshrouded otrzymuje dużą aktualizację pełną zawartości

Enshrouded otrzymuje dużą aktualizację pełną zawartości

Enshrouded powoli staje się jedną z najciekawszych gier survivalowych 2024 roku. Gra spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, gdy weszła do Early Accessu i była chwalona przez krytyków i graczy za mechanikę przetrwania, system rzemiosła i wrażenia z rozgrywki. Był to jednak dopiero początek długiego procesu rozwoju, który miał na celu dopracowanie doświadczenia i przeniesienie go na wyższy poziom.

Deweloper Keen Games nie wstydzi się prosić o współpracę tych graczy, którzy już zanurzyli się w grze. Studio jest bardziej niż chętne do modyfikowania gry, aby przekształcić ją w idealne doświadczenie dla tych, którzy już ją wspierają i przedstawili ambitny plan rozwoju z wieloma etapami. Teraz w końcu pojawiła się pierwsza duża aktualizacja dla Enshoruded, która znacząco zmienia grę dzięki nowym dodatkom, które obiecują uczynić ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Aktualizacja Pustych Ścian

Najważniejszym dodatkiem do Enshrouded w tej aktualizacji jest pojawienie się znacznie większych lochów do eksploracji przez graczy. Aktualizacja Hollow Walls przynosi jednak również mnóstwo zmian, które poprawiają inne aspekty doświadczenia. Nowe rodzaje wrogów zaludniają świat i będą stanowić zagrożenie dla twojego przetrwania. Ale nie martw się, aktualizacja zawiera również nowe środki, aby stać się potężniejszym i mieć większe szanse na przetrwanie. Możesz teraz odblokować mnóstwo nowych receptur, aby tworzyć nowe bronie i nie tylko w nowej i tajemniczej stacji rzemieślniczej. Ponadto aktualizacja ulepsza Enshrouded, naprawiając problemy, aby zapewnić lepsze wrażenia przy wyższej liczbie klatek na sekundę, dodając wiele ulepszeń jakości życia i nie tylko.

 

 

Z całą listą ulepszeń można zapoznać się w informacjach o aktualizacji Hollow Walls. Warto dodać, że wiele z tych zmian zostało wprowadzonych w wyniku sugestii społeczności, której członkowie aktywnie pracują nad stworzeniem gry, jakiej pragną.

Wciąż planowanych jest wiele zmian w Enshrouded. Ostateczna wersja gry będzie dostępna dopiero w przyszłym roku, co oznacza, że jeśli Keen Games utrzyma to samo tempo z aktualizacjami, to w momencie premiery otrzymamy znacznie ulepszone wrażenia.

Pozycja jest już grywalna i oferuje wciągające i solidne wrażenia, które z czasem będą coraz lepsze. Skorzystanie z naszej porównywarki i zdobycie klucza Enshrouded już dziś pozwoli ci zanurzyć się w tej epickiej przygodzie z otwartym światem, zwłaszcza jeśli chcesz przyczynić się do jej rozwoju.

92.83zł
Enshrouded
Enshrouded
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare