Instant Gaming EU
 
 

Steam's Open World Survival Crafting Fest 2024 jest już dostępny online

Steam's Open World Survival Crafting Fest 2024 jest już dostępny online

Steam opublikował zwiastun wydarzenia na swoim kanale YouTube (film umieszczony poniżej), podkreślając kilka gier w sprzedaży podczas Open World Survival Crafting Fest, ale jest wiele, które nie znalazły się w zwiastunie, a które są warte obejrzenia dla fanów gier z otwartym światem lub gatunków przetrwania i rzemiosła.

 

 

Trwający od 27 maja do 3 czerwca o godzinie 10:00 czasu PT / 17:00 czasu UTC, 2024 Steam Open World Survival Crafting Fest obniża ceny niektórych ulubionych gier tego gatunku, takich jak Terraria i No Man's Sky, a także niedocenianych tytułów, o których być może nawet nie słyszałeś.

Na początek, popularny survivalowy hit ARPG, Tribes of Midgard, jest teraz tańszy o 70% - tylko 21,59 PLN. Rust również pojawia się w cenie 76,49 PLN, obniżonej o 50% w stosunku do normalnej ceny. Warto również rozważyć Sons of the Forest, obecnie 20% taniej (97,29 PLN). Gra opuściła program Early Access trzy miesiące temu, zbierając mnóstwo pozytywnych recenzji. Kontrowersyjna, ale popularna gra o łapaniu potworów Palworld również została przeceniona o 10% (125,09 PLN). Inne godne uwagi oferty obejmują Project Zomboid 33% taniej, Enshrouded 20% taniej i Pacific Drive 20% taniej. To tylko kilka z nich, a czekają na ciebie jeszcze dziesiątki innych!

Wydarzenie można sprawdzić na Steam tutaj. Pamiętaj, że trwa ono tylko przez tydzień, więc lepiej zacznij działać już teraz, aby zgarnąć to, co chcesz. Nawet jeśli nie jesteś fanem gier z gatunku survival crafting, to i tak polecam ci sprawdzenie tego wydarzenia, ponieważ jest w nim tak wiele tytułów, że możesz niespodziewanie znaleźć swoje długo poszukiwane gry na półce ze zniżkami - śmiem twierdzić, że obecnie około 50% gier na Steamie jest w mniejszym lub większym stopniu podporządkowanych temu gatunkowi. Mając to wszystko na uwadze, w przypadku, gdy gry, które chcesz, nie są uwzględnione, nasze narzędzie do porównywania cen jak zawsze zapewni ci najlepsze oferty.

101.00zł
Rust
Rust
6.76zł
Terraria
Terraria
  • Oficjalna strona : Terraria
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : Re-Logic
  • Deweloper : Re-Logic
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 16 maja 2011
80.07zł
No Man's Sky
No Man's Sky
21.39zł
Palworld
Palworld
100.51zł
Enshrouded
Enshrouded
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare