Enshrouded otrzymuje dużą łatkę

Enshrouded otrzymuje dużą łatkę

Enshrouded jest jedną ze wschodzących gwiazd 2024 roku i kontynuuje swoją podróż przez Early Access pod okiem milionów graczy. Po ogromnym wpływie wygenerowanym przez Palworld, gra Keen Games GmbH zdołała znaleźć sobie miejsce w sercach wielu fanów gatunku survival. Gra oferuje znacząco odmienne doświadczenie, które pozostaje z dala od rozgrywki skoncentrowanej na zwierzętach z Palworld, aby zaoferować bardziej wciągające doświadczenie przetrwania. Z ogromnym otwartym światem pełnym niebezpieczeństw do odkrycia, Enshrouded oferuje wiele możliwości rozwoju swojej postaci i sprawienia, by prosperowała w świecie dzielonym z 16 innymi graczami, broniąc się przed atakami hord Fell.

Ulepszanie gry

Pomimo oferowania podejścia do przetrwania, które urzekło wielu graczy, Enshroruded jest wciąż w fazie rozwoju i otrzymuje ulepszenia. Pierwsza duża aktualizacja gry jest już dostępna do pobrania i naprawia kilka błędów w rozgrywce. Umożliwienie korzystania z łóżka do latania po ziemi jest czymś, czego twórcy nie zamierzali robić w Enshrouded, bez względu na to, jak fajne może to być. Najnowsza aktualizacja wprowadza również szereg zmian w balansie, które sprawiają, że niektóre czynności rzemieślnicze są mniej uciążliwe. Cały opis aktualizacji do wersji 0.7.0.1 można znaleźć na oficjalnej stronie Enshrouded na Steam.

 

 

Przed Enshrouded jeszcze długa droga. Gra oferuje solidne doświadczenie wsparte ekscytującą mechaniką rozgrywki i ma wszystkie elementy wymagane, aby stać się jednym z największych hitów tego roku. Może się to jednak znacząco zmienić podczas Wczesnego Dostępu. Społeczność fanów wspierających grę stanowczo zażądała, aby progresja zadań w grze była powiązana z postacią, a nie oparta na serwerach. Deweloperzy przyjęli tę prośbę do wiadomości i być może w przyszłości doczekamy się zmian w tej kwestii. Może to mieć znaczący wpływ na regrywalność gry i ogólne wrażenia z rozgrywki.

Tymczasem liczba graczy odkrywających Enshrouded wciąż rośnie. Pamiętaj, że jeśli chcesz być jednym z nich i zanurzyć się w wyjątkowym doświadczeniu przetrwania, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić cyfrowy kod Enshrouded i zacząć grać już dziś.

92.67zł
Enshrouded
Enshrouded
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare