Diablo 4 doczekało się pierwszego patcha

Diablo 4 doczekało się pierwszego patcha

Minęło zaledwie kilka dni, odkąd tysiące graczy powróciło do Sanktuarium, by rozpocząć nową przygodę. Tylko osoby posiadające wczesny dostęp do gry mogły poznać więcej szczegółów na temat planów Lilith względem świata, który stworzyła w Diablo 4. Reszta fanów będzie musiała poczekać do jutra, aby wkroczyć do świata pod wpływem córki Mefista. Z myślą o zbliżającej się premierze Blizzard udostępnił pierwszą aktualizację do gry. Najbardziej godnym uwagi elementem jest fakt, że nie zawiera ona dużych poprawek, co dowodzi, że obecna wersja Diablo 4 jest wystarczająco solidna, aby zapewnić stabilne wrażenia. Aktualizacja zajmuje się głównie kwestiami związanymi z balansem pomiędzy kasami.

 

 

Nekromanci radują się!

Barbarzyńcy, łotrzykowie i czarnoksiężnicy zostali uznani za zbyt potężnych przez wszechmocnych bogów Blizzarda i otrzymali porządne lanie kijem osłabiającym. Moc niektórych z ich umiejętności została obniżona, przez co nie są oni już tak oczywistym wyborem podczas tworzenia konfiguracji, która pozwoli na postępy w grze. W międzyczasie, Nekromanci zyskali wystarczającą moc bojową, aby stać się solidnym wyborem, ale nie stali się potęgą, jaką byli w pierwszej wersji beta Diablo 4. Większość glifów również została pominięta, a ich efekty zostały ograniczone. Powody tych zmian zostały jasno przedstawione przez Blizzarda w oficjalnej informacji o aktualizacji:

"Chociaż chcemy, aby gracze czuli się i byli naprawdę potężni, niektóre konfiguracje klas i synergie wykraczają poza nasze granice tego, co jest rozsądne dla zdrowia gry, więc zmniejszamy ich skuteczność. Przykładowo, generalnie chcemy unikać sytuacji, w których gracze mogą przetrwać nieracjonalnie wysokie obrażenia przez długi czas, ponieważ zbytnio wypacza to naszą wizję tego, jak powinna wyglądać walka w Diablo IV".

Dzięki tym zmianom gracze, którzy jutro wkroczą do świata Diablo 4, będą mogli cieszyć się bardziej zrównoważonym doświadczeniem. W rzeczywistości przyniesie to korzyści niektórym zainteresowanym wyścigiem o specjalną nagrodę zarezerwowaną dla pierwszych, którzy osiągną poziom 100 w trybie hardcore, który to tytuł wciąż pozostaje nieodebrany. Jeśli nie chcesz przegapić powrotu najważniejszej serii ARPG wszech czasów, skorzystaj z naszej porównywarki, aby zdobyć klucz cyfrowy Diablo 4 i przygotuj się na jutrzejszą rozgrywkę.

114.34zł
Diablo 4
Diablo 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare