Diablo 4 Collector's Edition robi wrażenie

Diablo 4 Collector's Edition robi wrażenie

Diablo 4 już wkrótce będzie grywalne, ale wcześniej będzie można wypróbować grę jeszcze raz podczas drugiej otwartej bety, która odbędzie się w tym miesiącu. Niezależnie od tego, czy testowałeś grę na poprzednim wydarzeniu, czy nie, będzie to dobra okazja, aby odwiedzić Sanktuarium i zobaczyć, co nadejdzie w czerwcu. Jeśli zdecydujesz, że gra ci się podoba lub jesteś fanem serii, możesz chcieć zdobyć Edycję Kolekcjonerską Diablo 4. Jest to fizyczny pakiet pełen interesujących przedmiotów związanych z grą.

Mnóstwo fajnych przedmiotów

Edycja kolekcjonerska Diablo 4 to pudełko, które jest sprzedawane oddzielnie od gry i zawiera następujące elementy:

  • Świeca Stworzenia
  • Okultystyczna podkładka pod mysz
  • Płócienna mapa Sanktuarium
  • Przypinka Horadrimów
  • Art Book z edycji kolekcjonerskiej Diablo 4
  • Matowe grafiki artystyczne (x2) - 18,54 cala x 10,79 cala

 

Pełny unboxing zawartości pudełka można obejrzeć dzięki Wudijo, jednemu z najlepszych graczy i streamerów Diablo, który został obdarowany Edycją Kolekcjonerską Diablo 4 przez Blizard przed premierą gry.

 

 

Najbardziej zaskakującą rzeczą w Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 4 jest to, że nie zawiera ona kopii gry. Ponieważ jest to edycja limitowana, która nie jest powiązana z cyfrową lub fizyczną kopią gry, jest całkiem prawdopodobne, że pudełko osiągnie cenę znacznie wyższą niż około 100 euro, które kosztuje teraz podstawka, gdy Diablo 4 stanie się wielkim hitem. W każdym razie, możesz mieć pewność, że kupisz klucz Diablo 4 na PS w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce. To najlepszy wybór, jeśli chcesz zanurzyć się w nowej epickiej przygodzie i uratować świat Sanktuarium przed demonicznym wpływem Lilith.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

163.66zł
Diablo 4
Diablo 4
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare