Diablo 4 będzie miało drugą otwartą betę

Diablo 4 będzie miało drugą otwartą betę

Pomimo ogromnego sukcesu bety, która odbyła się w zeszłym miesiącu, Activision Blizzard nadal chce sprawdzić więcej rzeczy w Diablo 4 przed premierą. Jeśli przegapiłeś okazję wypróbowania Diablo 4 podczas ostatniego wydarzenia, możesz spróbować swoich sił podczas nowej otwartej bety, która odbędzie się w tym miesiącu. Blizzard stara się dotrzeć do jak największej liczby graczy, aby zareklamować grę, a także przetestować pojemność serwerów.

Apel do wszystkich graczy

Jeśli martwisz się o wrażenia z gry, możemy powiedzieć, że nie mieliśmy żadnych problemów z grą poza kilkoma rozłączeniami podczas pierwszego dnia poprzedniej bety. Nowa beta będzie interesująca niezależnie od tego, czy grałeś już w Diablo 4, czy nie, ponieważ będzie zawierać wiele najnowszych zmian wprowadzonych do Diablo 4. Współczynnik dropu legendarnych przedmiotów został dostosowany do tego, co będzie można znaleźć po wydaniu ostatecznej wersji gry, a także wprowadzono pewne zmiany w balansie, aby zaradzić niektórym zbyt potężnym buildom (mówimy o tobie, Nekromanto). Nowa beta zapewni ci dostęp do tej samej zawartości, a także odblokuje specjalną nagrodę kosmetyczną, jeśli osiągniesz 20 poziom na dowolnej postaci podczas wydarzenia i jeszcze jej nie masz.

 

 

Podobnie jak w poprzednich wydarzeniach, wszelkie postępy poczynione podczas bety nie zostaną przeniesione do premierowej wersji gry. Ponadto wszystko, co zrobiliście w poprzednich wydarzeniach, zostanie wymazane w tym evencie. W każdym razie, wydarzenie będzie świetnym treningiem dla tych, którzy chcą zagrać w Diablo 4, gdy tylko będzie dostępne.

Otwarta beta Diablo 4 rozpocznie się 12 maja i potrwa dwa dni. Będzie ona dostępna dla wszystkich graczy na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i Xbox One. Premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 6 czerwca na wszystkich tych platformach, a kupić Diablo 4 tanio można z naszą porównywarką w dowolnym momencie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

163.66zł
Diablo 4
Diablo 4
Reward Event Immerse yourself in the war-torn universe of Warhammer 40,000: Rogue - 100
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare