Kinguin HP
 
 

Darmowe DLC Cyberpunk 2077 pojawi się na początku 2021 roku

Darmowe DLC Cyberpunk 2077 pojawi się na początku 2021 roku
29 gru 2020, 22:48

Cyberpunk 2077 jest źródłem większej ilości wiadomości nawet po jego wydaniu. Trzeba powiedzieć, że gra była bardzo oczekiwana przez wielu graczy. Nie mniej niż 8 milionów graczy zamówiło ją w przedsprzedaży, ale wielu z nich było całkowicie rozczarowanych grą. Mówi się głównie o tych, którzy dostali Cyberpunk 2077 na PS4 i Xbox One. Nie przeszkodziło to jednak w tym, że gra stała się światowym hitem z ponad 13 milionami sprzedanych egzemplarzy. Pomimo niedawnego usunięcia gry z PS Store, w najbliższych tygodniach prawdopodobnie będziemy mieli o niej więcej informacji, tym bardziej, że przeciwko CD Projekt Red wniesiono sprawę sądową.

Studio stara się uspokoić graczy. Przeprosiło za błędy, które napotykają w grze i zapowiedziało, że w styczniu i lutym powinny pojawić się dwie duże poprawki, by poprawić wrażenia z gry na PS4 i Xbox One. Można by pomyśleć, że chłopaki z CD Projekt mają już pełne ręce roboty, próbując naprawić wszystkie te błędy i że opóźnią wydanie dowolnego DLC, który zaplanowali dla Cyberpunka 2077... Ale byłbyś w błędzie. Chociaż to ogłoszenie spowoduje, że niektórzy gracze się wzdrygną, inni, którym dobrze chodziło się po ulicach Night City, będą szczęśliwi wiedząc, że wkrótce do gry trafi nowa zawartość. W tej chwili nie jest jasne, o co w tym wszystkim chodzi, ale strona gry została zaktualizowana o nową stronę widocznie poświęconą DLC, która brzmi: "Darmowe DLCki  zaczną wjeżdżać do Night City z początkiem 2021 roku".

 

 

Cyberpunk 2077 pojawią się również płatne rozszerzenia w stylu Wiedźmina 3, które dodadzą jeszcze więcej treści, szczególnie w zakresie fabuły. Zawartość darmowego DLC będzie oczywiście skromniejsza, ale pozwoli graczom na regularne dodawanie nowych funkcji w grze.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare