Darkest Dungeon II właśnie ogłosiło nowy darmowy tryb gry

Darkest Dungeon II właśnie ogłosiło nowy darmowy tryb gry

Wśród tytułów słynących z bezlitosnej natury, kilka przychodzi na myśl. Niektórzy mogą pomyśleć o Elden Ring ze względu na niełatwą rozgrywkę, wymagającą wysokiego poziomu umiejętności i refleksu. Inni mogą wspomnieć o niezależnych perełkach, takich jak Fear and Hunger, znanych z niesprawiedliwych systemów walki, które zmuszają graczy do polegania na swoim sprycie i zaradności. Jednak na szczycie wielu list prawdopodobnie znajdzie się Darkest Dungeon II. Ta gra po mistrzowsku wykorzystuje mechanikę rozgrywki, aby stworzyć opresyjnie klimatyczny świat, w którym każda decyzja ma ogromne znaczenie dla gracza.

Darkest Dungeon II to kontynuacja oryginalnego Darkest Dungeon; RPG typu Roguelike opracowany i opublikowany przez Red Hook Studios. Darkest Dungeon II został wydany we wczesnym dostępie w systemie operacyjnym Windows w październiku 2021 roku, a pełna wersja została wydana w maju 2023 roku. Dopiero niedawno zaprezentowano zwiastun zupełnie nowego trybu w Darkest Dungeon II:


Darkest Dungeon II zawiera turową strategiczną rozgrywkę RPG. Gra ma wiele postaci, z których każda ma własne unikalne umiejętności i siłę, gracz może wyposażyć te postacie w bibeloty i przedmioty bojowe, a następnie zabrać je do bitwy. Gracz będzie dowodził dyliżansem, by przemierzać świat gry. Interesującą częścią, która odróżnia Darkest Dungeon II od innych zwykłych gier RPG, jest to, że w miarę postępów w grze poziom stresu postaci wzrośnie, a jeśli będą pod zbyt dużym stresem, będzie to miało negatywny wpływ podczas walki; takie jak ogromny spadek zdrowia i nabywanie negatywnych cech. Wysoki poziom stresu wpływa również na atuty i umiejętności postaci w zależności od ich relacji z inną postacią. Gra zawiera wiele, wiele wyborów, które możesz podjąć, od ciebie zależy zarządzanie drużyną i zasobami, aby rozwijać grę, jest to bezlitosne, ale także bardzo wciągające.

Kingdoms to tryb, w którym ścigasz się z czasem, aby znaleźć i pokonać potworne zagrożenie, zanim zniszczy królestwo. Będziesz musiał podróżować, zbierać zasoby i walczyć, aby pokonać to zagrożenie, jednocześnie broniąc sieci bezpiecznych zajazdów. Ten DLC będzie darmowy dla wszystkich graczy Darkest Dungeon II, a także trzy nowe frakcje potworów: Coven, Beastmen i Crimson Courtiers. W Kingdoms można grać niezależnie od oryginalnej kampanii "Wyznania".

Teraz nadszedł czas, abyś wyruszył w głąb otchłani zwanej lochami, testując swoje wybory i determinację. Jak zawsze, nasza porównywarka cen to najlepszy sposób na zakup Darkest Dungeon II w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare