Biczownik powraca w Darkest Dungeon 2

Biczownik powraca w Darkest Dungeon 2

Deweloper Red Hook Studios dodaje zawartość do Darkest Dungeon 2, odkąd gra weszła do wczesnego dostępu kilka miesięcy temu. Rozgrywka różni się znacznie od tej, którą gracze mogli cieszyć się, gdy gra była dostępna po raz pierwszy. Studio wsłuchiwało się w opinie otrzymywane od graczy i wprowadzało poprawki. Cały system progresji został odnowiony kilka miesięcy temu, a teraz musisz odblokować dodatkowe klasy postaci i funkcje, zbierając świece podczas gry. Jest to bardziej zabawne i oferuje znacznie więcej opcji dostosowywania i ścieżek postępu niż oryginalny system, który pozwalał po prostu odblokować umiejętności dla każdej klasy poprzez znajdowanie ołtarzy i rozwiązywanie zagadek.

 

 

Fani zobaczą powrót wielu znajomych twarzy w Darkest Dungeon 2, przynajmniej jeśli chodzi o bohaterów, którzy w tej odsłonie serii będą czymś więcej niż tylko mięsem armatnim. Większość klas, które można było znaleźć w Darkest Dungeon, będzie dostępna do rekrutacji w jego sequelu, ale jest godny uwagi wyjątek od reguły: łowca nagród. Będziesz mógł go zwerbować jako członka swojej drużyny tylko wtedy, gdy znajdziesz zdjęcie w karczmie i nigdy nie będzie on dostępny jako część drużyny startowej.

Szaleniec z zamiłowaniem do bólu

Red Hook ujawnił teraz wszystkich bohaterów, którzy będą dostępni w Darkest Dungeon 2, a najnowszym dodatkiem do listy jest ulubieniec fanów: Flagellant (Biczownik). Nowa wersja brutalnego Flagellanta ma nowy zestaw umiejętności, które koncentrują się na zadawaniu zarazy zamiast krwawienia, aby zadawać obrażenia swoim wrogom. Będzie cennym dodatkiem do każdej drużyny i nadal będzie jedną z najbardziej odpornych i niebezpiecznych postaci w grze, zwłaszcza przy niskim poziomie zdrowia.

"Dzięki czystej sile woli Biczownik przetrwał na najdalszych rubieżach śmiertelności. Delektuje się doznaniami wiecznej, niekończącej się śmierci. Gdy jego ciało zaczęło gnić, jego krew i organy stały się septyczne, a jego moc zaczęła odzwierciedlać toksyczny, nekrotyczny archetyp".

Wraz z Flagellantem (Biczownikiem), w Darkest Dungeon 2 dostępnych będzie w sumie 12 różnych bohaterów, oferując wiele możliwości stworzenia drużyny, która poradzi sobie z niebezpieczną podróżą przez niezbadane krainy, która najprawdopodobniej zakończy się śmiercią, szaleństwem lub czymś gorszym.

Premiera gry zaplanowana jest na 8 maja, a klucz do Darkest Dungeon 2 na PC można zdobyć w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce i już teraz zagrać w grę we wczesnym dostępie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare