Instant Gaming EU
 
 

Pierwsze DLC do Darkest Dungeon II doda 2 nowych bohaterów

Pierwsze DLC do Darkest Dungeon II doda 2 nowych bohaterów

Darkest Dungeon II to kontynuacja rewolucyjnej gry uznawanej za jeden z najlepszych turowych roguelike'ów dzięki wciągającej rozgrywce i systemowi afektów. Deweloper Red Hook Studios przyjął nieco inne podejście do rozgrywki w tej nowej przygodzie. Zamiast eksplorować głębiny państwa przeklętego przez starożytne zło, gracz wyrusza w niebezpieczną podróż, by uwolnić krainę od ciemności. Nie tylko musisz stawić czoła wymagającym wrogom, ale także utrzymać swoich bohaterów przy zdrowych zmysłach i przy życiu w mrocznej przygodzie.

Darkest Dungeon II stał się hitem jeszcze przed premierą. Gra pozostawała we wczesnym dostępie przez około rok, a ogromna społeczność przyczyniła się do jej ulepszenia dzięki swoim opiniom. Teraz Darkest Dungeon II w końcu otrzymuje swój pierwszy dodatek i podobnie jak to miało miejsce w oryginalnym Darkest Dungeon z The Crimson Court, przyniesie on nowych bohaterów, którzy dołączą do ciebie w twojej niemożliwej misji.

Dwóch nowych odważnych bohaterów

The Binding Blade to pierwsze DLC do Darkest Dungeon II, które wprowadza dwie nowe klasy postaci. Jedna z nich będzie znana fanom pierwszej części gry. Krzyżowiec to "zahartowany w boju rycerz, który jest napędzany promiennym świętym ogniem i będzie zabijał swoich wrogów tam, gdzie stoją." Tymczasem Duelist to zupełnie nowy dodatek do serii. Jest ona "zdyscyplinowaną i śmiertelnie niebezpieczną wojowniczką zdolną do taktycznego przełączania się między postawą defensywną i agresywną." Będą świetnym dodatkiem do twojej drużyny i zaoferują o wiele więcej opcji taktycznych w bitwie.

 

 

DLC będzie również zawierać ich ekskluzywne bibeloty, specjalne wyposażenie i historie, a także nowe zagrożenie, które będzie prześladować bohaterów podczas próby dotarcia do Góry. Warlord to nowy mini-boss, którego można napotkać podczas podróży i który sprawi, że misja będzie jeszcze trudniejsza.

Premiera The Binding Blade zaplanowana jest na przyszły miesiąc, choć nie ujawniono jeszcze konkretnej daty premiery. Jeśli nie chcesz przegapić tej niesamowitej kontynuacji, skorzystaj z naszej porównywarki, aby uzyskać tani kod do Darkest Dungeon II na PC.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare