Darkest Dungeon II trafi na konsole PlayStation jeszcze w tym roku

Darkest Dungeon II trafi na konsole PlayStation jeszcze w tym roku

Red Hook Studios ogłosiło, że Darkest Dungeon II, mroczna turowa gra RPG, pojawi się na PS4 i PS5 15 lipca 2024 roku. Po premierze na PC w 2023 roku, gracze wkrótce będą mogli wyruszyć w zdradziecką podróż na pokładzie dyliżansu. Gra podstawowa, dodatek "The Binding Blade" oraz pakiet Oblivion (zawierający grę podstawową i DLC) będą dostępne na PS4 i PS5. Zakup cyfrowy zapewnia zarówno wersję PS4, jak i PS5.

Darkest Dungeon II to nie tylko gra, to wyzwanie. To sprawdzian umiejętności strategicznych i zdolności do zarządzania nie tylko fizycznym samopoczuciem bohaterów, ale także ich odpornością psychiczną. W obliczu nadchodzących okropieństw każda podjęta decyzja niesie ze sobą poważne konsekwencje. Czy jesteś gotowy, aby poruszać się po tym świecie na skraju upadku i walczyć z własnymi wewnętrznymi demonami?

 

 

"Bardzo chcieliśmy udostępnić Darkest Dungeon II graczom PlayStation" - powiedział Tyler Sigman, dyrektor ds. projektowania w Red Hook Studios. "Gra jest świetna dzięki kontrolerowi DualSense - mogliśmy dodać takie elementy, jak bicie serca bohatera u progu śmierci lub dudnienie kół dyliżansu, gdy uderza w pułapkę. Darkest Dungeon I miało szczęście znaleźć silną społeczność na PlayStation i mamy nadzieję, że to samo okaże się prawdą w przypadku sequela".

Oprócz podstawowej wersji gry, gracze PlayStation otrzymają również dodatek Darkest Dungeon II: The Binding Blade. Kluczowe cechy tego pakietu zawartości obejmują dodanie dwóch grywalnych bohaterów, Pojedynkarza i Krzyżowca, a także wędrownego mini-bossa, Warlorda.

Kontynuacja Darkest Dungeon wprowadza wiele unikalnych elementów rozgrywki, które z pewnością zaintrygują i podekscytują graczy PlayStation. Dzięki całkowicie nowej grafice 3D w charakterystycznym stylu, strukturze podróży opartej na biegu, ulepszonej wersji innowacyjnego turowego systemu walki, czternastu grywalnym bohaterom, pięciu regionom, pięciu bossom końcowym oraz centrum metagry z rozległymi, trwałymi ulepszeniami, Darkest Dungeon II oferuje wrażenia z gry jak żadne inne.

Darkest Dungeon II zaprasza graczy do wyruszenia w ekscytującą podróż przez pięć kampanii, znanych jako "Wyznania", z których każda zawiera własnego przerażającego bossa i kompleksową mechanikę. Ponadto Red Hook Studios ogłosiło niedawno darmową aktualizację, która doda nowy tryb o nazwie Kingdoms, w którym gracze będą ścigać się z czasem, aby stawić czoła i pokonać zagrożenia, które mogą potępić i zniszczyć królestwo.

Zamówienia przedpremierowe na Darkest Dungeon II i pakiet Oblivion są już dostępne. Jak zawsze, możesz mieć oko na naszą porównywarkę najtańszych i najlepszych ofert kluczy do Darkest Dungeon II i odkryć, jak gra może wprowadzić cię w stan zaniepokojenia i niespokoju.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare