Darkest Dungeon II jest dostępne od dziś

Darkest Dungeon II jest dostępne od dziś

Oryginalne Darkest Dungeon od Red Hook Studios to wyjątkowa w swoim gatunku turowa gra przygodowa typu roguelike. Grupa bohaterów musi stawić czoła niewypowiedzianym okropieństwom i straszliwym tajemnicom ukrytym na terenie odizolowanej posiadłości. Gra stała się kultowa dzięki wysokiemu poziomowi trudności, gotyckiemu stylowi graficznemu i wyjątkowemu podejściu do mrocznego uniwersum, w którym jest osadzona. Zapowiedź jej kontynuacji spotkała się ze wspaniałym przyjęciem ze strony ogromnej społeczności fanów, a Darkest Dungeon II jest teraz gotowy do wydania po spędzeniu około roku we wczesnym dostępie.

Darkest Dungeon II różni się od swojego poprzednika pod wieloma względami. Po stawieniu czoła straszliwej prawdzie ukrytej w głębi dworu, dołączasz do bohaterów w podróży dyliżansem przez niebezpieczną krainę w celu oczyszczenia ze złych stworzeń, które nawiedzają region. W tej podróży pełnej nadziei na odkupienie możesz wybrać własną ścieżkę w miarę postępów, zbierać nowy sprzęt i relikwie, ulepszać zdolności bohaterów i brać udział w bitwach z kultystami, potworami, bestiami i wszelkiego rodzaju złymi stworzeniami. Zwiastun premierowy Darkest Dungeon II można obejrzeć poniżej.

 

 

Patch dnia 1

Red Hook Studios przygotowało ogromny patch na dzień premiery Darkest Dungeon II. Dodaje ona nowe mechaniki rozgrywki, zmiany w balansie oraz ostatnią klasę postaci, która uzupełni skład gry: Flagellanta (Biczownika). Patch w dniu premiery zawiera również nowy samouczek, który jest idealny dla tych, którzy po raz pierwszy wyruszają na przygodę w mrocznym uniwersum, w którym osadzona jest akcja gry. Darkest Dungeon II oferuje doświadczenie, które staje się coraz trudniejsze i jest dość bezlitosne, ponieważ z łatwością zobaczysz, jak bohaterowie umierają, wpadają w szał, a nawet gorzej.

Darkest Dungeon II opuszcza Early Access, a finalna wersja gry jest dostępna od dziś na PC za pośrednictwem Epic Games Store i Steam. Dzięki nowym funkcjom i mechanice ma wszystkie elementy potrzebne, aby stać się wielkim hitem. Możesz zdobyć swój klucz Darkest Dungeon II na PC taniej dzięki naszej porównywarce, jeśli jesteś wystarczająco odważny, aby stawić czoła złu.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare