Darkest Dungeon II ukaże się w tym miesiącu również na konsolach Xbox

Darkest Dungeon II ukaże się w tym miesiącu również na konsolach Xbox

Darkest Dungeon II to kontynuacja legendarnego dungeon crawlera roguelike od Red Hook Studios. Pod względem rozgrywki znacznie różni się od swojego poprzednika, wysyłając grupę bohaterów na pełną wyzwań wyprawę przez niezbadane krainy w celu pokonania przerażającego bossa. Losowe spotkania, mnóstwo nowych wrogów, klasyczna mechanika morale oraz wiele nowości i korzyści do odblokowania w trakcie gry to dodatki, które sprawiają, że nowa gra jest całkiem atrakcyjną opcją dla fanów pierwszego Darkest Dungeon. Gra zachowuje istotę oryginału, jeśli chodzi o turową mechanikę walki, ale wprowadza nowe specjalizacje dla każdej klasy, które mogą zmienić ich rolę i dodać nową warstwę strategii do twojej przygody. Dzięki tym wszystkim funkcjom Darkest Dungeon II stał się hitem wkrótce po wydaniu na PC, a wkrótce trafi również na wszystkie główne konsole.

Również na Xbox

Kilka miesięcy temu deweloper Red Hook Studios ujawnił plany wydania Darkest Dungeon II na PlayStation 5 i Nintendo Switch. Nic nie wspomniano wówczas o konsolach Xbox, ale w miarę zbliżania się daty premiery gry na tych konsolach, studio potwierdziło również, że port gry na konsole Xbox zostanie również wydany w tym samym dniu, co pozostałe dwie. Ogłoszenie to miało miejsce wczoraj i towarzyszył mu film, który możecie obejrzeć poniżej.

 

 

Jak zapewne wiecie, jeśli jesteście fanami serii Darkest Dungeon, do Darkest Dungeon II dostępne jest DLC. The Binding Blade zawiera dwóch nowych bohaterów, wędrującego bossa i specjalne linie zadań do gry. Będzie on również dostępny na wszystkich głównych konsolach w tym samym dniu, ale trzeba będzie go kupić osobno. Zdecydowanie warto, jeśli lubisz grę, ponieważ dodaje więcej opcji strategicznych i możliwych kombinacji, które pozwolą ci uzyskać przewagę nad niektórymi wrogami z określonymi składami grup.

Najlepszym źródłem tanich kodów do Darkest Dungeon II jest nasza porównywarka cen. Zachęcamy do jej odwiedzenia, jeśli planujesz zagrać w tę grę, a także pamiętaj, że oryginalny Darkest Dungeon jest wart miejsca we wszystkich bibliotekach gier wideo, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare