Instant Gaming EU
 
 

Darkest Dungeon II wejdzie do Early Access w przyszłym roku

Darkest Dungeon II wejdzie do Early Access w przyszłym roku

Deweloper Red Hook Studio całkowicie milczał po ogłoszeniu Darkest Dungeon II. Większość fanów gier typu roguelike już wie, że Darkest Dungeon to bardzo popularna turowa gra fabularna, która zachwyca graczy od 2016 roku bardzo wymagającym podejściem do gotyckiego horroru i dungeon crawlingu. Jej sequel został ogłoszony w zeszłym roku z małym teaserem, który nie ujawnił prawie nic o grze, a ogromna społeczność graczy Darkest Dungeon czeka na wiadomości od tego czasu. Cóż, w końcu dotarły one w postaci kolejnego filmu wideo i postu na blogu na oficjalnej stronie gry, które w końcu odsłaniają kilka szczegółów na temat Darkest Dungeon II.

 

 

Zgodnie z oficjalnym postem, Darkest Dungeon II nadejdzie w 2021 roku, ale może przybyć w sposób, który, choć nie może być tak niespodziewany przez niektórych graczy, to na pewno będzie irytujący dla niektórych innych. Gra wejdzie do Early Access w pewnym momencie w przyszłym roku, nie na Steamie, ale na Epic Games Store. Nie powiedziano nic na temat tego, czy będzie to exclusive na EGS, gdy jego ostateczna wersja zostanie wydana, ale jest całkiem prawdopodobne, że tak się stanie. Pomimo tej nieprzyjemnej niespodzianki dla wszystkich fanów Darkest Dungeon, którzy z niecierpliwością czekali na zagranie w jej sequel na Steam, Darkest Dungeon II będzie miał prawdopodobnie całkiem świetlaną przyszłość, biorąc pod uwagę dodatkowe informacje o grze dostarczone przez Red Hook Studio:

Nasz zespół znajomych towarzyszy razem w kolejnej podróży w zapomnienie - tym razem w stylizowanym 3d! W rzeczywistości ten teaser został uchwycony prosto z Unity i wykorzystuje w grze modele postaci oraz techniki renderingu z samej gry. Dzięki dopracowanemu systemowi walki i zupełnie nowej metagrze, Darkest Dungeon II jest pełen świeżych potworów, bossów i wyzwań.

Nie wiadomo jeszcze, jak te zmiany wpłyną na rozgrywkę, ale jesteśmy pewni, że jest wielu fanów, którzy wypróbują Darkest Dungeon II, gdy w przyszłym roku wejdzie do gry Early Access. Nie możemy się doczekać, aby to zrobić!

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare