You are here
We also support
 
 
 
 

Cyberpunk 2077 trafił do wytwórni

Cyberpunk 2077 trafił do wytwórni
5 paź 2020, 18:20

Ogromna liczba graczy czeka na premierę Cyberpunka 2077 już od dłuższego czasu i w końcu gra nadchodzi. Rozwój gry rozpoczął się w 2012 roku wraz z The Witcher 3: Wild Hunt, a ukończenie tego ambitnego tytułu opartego na fabularnej grze Mike'a Pondsmitha zajęło CD Projekt Red kilka długich lat.

Cyberpunk 2077  został pierwotnie zaplanowany na wiosnę,16 kwietnia 2020, ale jak wszyscy wiedzą, premiera gry została przesunięta w czasie. Nieco później premiera miała nastąpić 17 września, ale premiera Cyberpunka 2077 ponownie się przesunęła,tym razem na 19 listopada, i wydaje się, że tym razem CD Projekt Red w końcu ukończy dzieło.

Oficjalne konto Cyberpunka 2077 na Twitterze właśnie ogłosiło, że gra ma status złoty. Oznacza to, że rozwój gry został zakończony i jest ona gotowa do rozpoczęcia produkcji, a w szczególności do edycji fizycznych wersji gry.

 

 

Ostatnio przepływ informacji ujawnionych przez CD Projekt Red o Cyberpunku 2077 nieco się wzmógł. W ciągu niecałego tygodnia ukazał się ostatni odcinek Night City Wire, a także dwa nowe klipy wideo.

Wygląda na to, że oczekiwanie na Cyberpunk 2077 w końcu dobiega końca, dla wszystkich graczy, którzy niecierpliwie czekają.  Jeśli jeszcze go nie zamówiłeś i chcesz go dostać w najlepszej cenie, nie wahaj się. Zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare