Kinguin HP
 
 

Cyberpunk 2077 trafił do wytwórni

Cyberpunk 2077 trafił do wytwórni
5 paź 2020, 18:20

Ogromna liczba graczy czeka na premierę Cyberpunka 2077 już od dłuższego czasu i w końcu gra nadchodzi. Rozwój gry rozpoczął się w 2012 roku wraz z The Witcher 3: Wild Hunt, a ukończenie tego ambitnego tytułu opartego na fabularnej grze Mike'a Pondsmitha zajęło CD Projekt Red kilka długich lat.

Cyberpunk 2077  został pierwotnie zaplanowany na wiosnę,16 kwietnia 2020, ale jak wszyscy wiedzą, premiera gry została przesunięta w czasie. Nieco później premiera miała nastąpić 17 września, ale premiera Cyberpunka 2077 ponownie się przesunęła,tym razem na 19 listopada, i wydaje się, że tym razem CD Projekt Red w końcu ukończy dzieło.

Oficjalne konto Cyberpunka 2077 na Twitterze właśnie ogłosiło, że gra ma status złoty. Oznacza to, że rozwój gry został zakończony i jest ona gotowa do rozpoczęcia produkcji, a w szczególności do edycji fizycznych wersji gry.

 

 

Ostatnio przepływ informacji ujawnionych przez CD Projekt Red o Cyberpunku 2077 nieco się wzmógł. W ciągu niecałego tygodnia ukazał się ostatni odcinek Night City Wire, a także dwa nowe klipy wideo.

Wygląda na to, że oczekiwanie na Cyberpunk 2077 w końcu dobiega końca, dla wszystkich graczy, którzy niecierpliwie czekają.  Jeśli jeszcze go nie zamówiłeś i chcesz go dostać w najlepszej cenie, nie wahaj się. Zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare