Cyberpunk 2077: Szczegóły dotyczące ścieżek życiowych i broni

Cyberpunk 2077: Szczegóły dotyczące ścieżek życiowych i broni

W czerwcu, w odcinku 1 Night City Wire opowiedziano nam trochę więcej o świecie w Cyberpunk 2077. Drugie tego typu spotkanie miało miejsce wczoraj i pozwoliło nam odkryć więcej rzeczy na temat gry.

W pierwszym odcinku pokazano nam film prezentujący misję Cyberpunk 2077, ale także rozgrywkę, której towarzyszyły komentarze twórców. Ten nowy Night City Wire koncentruje się na dwóch istotnych elementach gry, różnych ścieżkach życia naszej postaci i broni.

 

 

Cyberpunk 2077 rzeczywiście zaoferuje graczom możliwość wyboru swojego pochodzenia zanim rozpoczną swoją przygodę w grze. Będziesz miał wybór pomiędzy trzema życiowymi ścieżkami, Street Kid, Nomad i Corpo. Reprezentują one przeszłość, życie Twojej postaci przed przejęciem nad nią kontroli i będą miały wpływ na całą grę. Dzięki ścieżce Street Kid rozpoczniesz swoją przygodę na ulicach Night City, gdzie rywalizują ze sobą gangi. Nomad zabierze Cię na Badlands, gdzie będziesz częścią grupy nomadów. Corpo postawi Cię w sytuacji pracownika międzynarodowej firmy o nazwie Arasaka.

Każda ścieżka będzie zatem oferować inny punkt wyjścia, ale będzie miała również wpływ na Twoje postępy w Cyberpunku 2077, na przykład poprzez przyznawanie premii za pewne umiejętności lub poprzez oferowanie specyficznych dla niej opcji dialogu.

 

Mogliśmy również przyjrzeć się bliżej broni w grze. Zostanie ona podzielona na kilka kategorii, takich jak walka wręcz i broń technologiczna. Będą one mogły być modyfikowane za pomocą ulepszeń takich jak celownik lub tłumik. Wygląda na to, że arsenał zaproponowany wCyberpunku 2077 jest na tyle bogaty i różnorodny, że można go dostosować do własnego stylu gry.

Jest jeszcze wiele do odkrycia na temat Cyberpunka 2077 do czasu jego premiery 19 listopada i powinniśmy dowiedzieć się więcej w trzecim odcinku Night City Wire, którego data nie jest jeszcze znana.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare