Eneba COM
 
 

Cyberpunk 2077 miażdży oczekiwania związane z jego premierą

Cyberpunk 2077 miażdży oczekiwania związane z jego premierą

Świat gier wideo jest dziś całkowicie skoncentrowany na premierze Cyberpunk 2077. Prawdopodobnie jest to gra, która w ostatnich latach przyciągnęła więcej uwagi. Pomimo wszystkich recenzji, które mogliśmy przeczytać w ciągu ostatnich kilku dni, mówiących, że nadal wymaga naprawienia błędów, ogromna liczba graczy zdecydowała się spróbować i teraz wędruje po ulicach Night City jako V.

 

 

Cyberpunk 2077 jest o wiele większy niż ktokolwiek się spodziewał i zaczynają się pojawiać liczby, które to potwierdzają. Stał się on największym tytułem premierowym na Steam z ponad dwukrotnie większą ilością graczy niż Fallout 4, który wcześniej ustanowił rekord. W momencie premiery ponad milion graczy jednocześnie robi wrażenie. Patch, który został wdrożony, aby rozwiązać pewne problemy, wydaje się mieć również duży wpływ, ponieważ gra otrzymuje około 70% pozytywnych recenzji na platformie Valve. Ale pojawia się jeszcze więcej danych na temat premiery Cyberpunk 2077 a CD Projekt Red ujawnił na Twitterze, że 8 milionów graczy zamówiło grę w przedsprzedaży. Około 26% z nich to kopie fizyczne, a 74% cyfrowe, z czego 59% to kopie sprzedawane na PC, a 41% na konsole. Są to zawrotne liczby, które wskazują na największą w historii gier wideo premierę w historii. Wiele osób ogląda też transmisje Cyberpunk 2077 na Twitchu i innych platformach, więc zainteresowanie grą jest jeszcze większe niż to, co przedstawiają wszystkie te liczby.

 

 

Pozostaje teraz tylko pytanie, jaką platformę wybierzesz do gry w Cyberpunk 2077 i czy poczekasz trochę dłużej przed zakupem gry, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Oczywiście, jeśli chcesz znaleźć Cyberpunk 2077 w najlepszej cenie, po prostu musisz odwiedzić naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare