Kinguin advent rest
 
 

Cyberpunk 2077 sprzedał ponad 13 milionów egzemplarzy

Cyberpunk 2077 sprzedał ponad 13 milionów egzemplarzy

Dla wielu z Was może to zabrzmieć niewiarygodnie, zwłaszcza dla tych, którzy śledzili wiadomości o premierze Cyberpunk 2077, a jeszcze bardziej dla tych, którzy zdecydowali się poprosić o zwrot pieniędzy po wypróbowaniu gry na PlayStation 4. Pomimo wszystkich kampanii zwrotów, wszystkich memów i kontrowersji, które towarzyszyły premierze Cyberpunk 2077, liczba sprzedanych kopii gry na wszystkich platformach przekracza już 13 milionów. Są to liczby podane przez CD Projekt Red w komunikacie regulacyjnym, który szacuje sprzedaż Cyberpunk 2077 do 20 grudnia.

Oczywiście szum generowany przez grę znacznie przewyższa wpływ spowodowany liczbą błędów, które ma Cyberpunk 2077 oraz słabe wyniki graficzne na konsolach. Prawdą jest, że powiedziano, iż gracze na konsolach nowej generacji nie będą mieli dostępu do wersji zaprojektowanej specjalnie dla ich sprzętu, która powinna pojawić się w 2021 roku, ale prawdą jest również to, że doświadczenia na starych konsolach były rozczarowaniem dla wielu osób, co doprowadziło do niezliczonych skarg na wszystkie możliwe sposoby. Wydaje się jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby Cyberpunk 2077 stała się jedną z najpopularniejszych gier, jakie kiedykolwiek stworzono, i prawdopodobnie liczby te będą rosnąć w kolejnych miesiącach, zwłaszcza po wydaniu wersji na konsole nowej generacji.

 

 

W tym przypadku, cierpliwość wydaje się być kluczem, a CD Projekt Red już wdraża aktualizacje, które rozwiązują niektóre z problemów w Cyberpunk 2077. Nie wiemy, ile czasu zajmie naprawienie wszystkich błędów, ale przynajmniej działają one we właściwym kierunku. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się spróbować, nie zapomnij odwiedzić naszej porównywarki, aby znaleźć tę i inne gry w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare