Instant Gaming EU
 
 

Grafika Cyberpunk 2077 wygląda lepiej niż kiedykolwiek dzięki Ray Tracingowi

Grafika Cyberpunk 2077 wygląda lepiej niż kiedykolwiek dzięki Ray Tracingowi

CD Projekt Red był jednym z pierwszych studiów, które ogłosiło, że w jednej ze swoich gier użyje Ray Tracingu. W tym przypadku jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku, Cyberpunk 2077. Od momentu jej ogłoszenia mogliśmy cieszyć się oglądaniem wszelkiego rodzaju filmów o grze. Również opóźnienie jej premiery, które pierwotnie było zaplanowane na wiosnę 2020 roku, przyczyniło się w jakiś sposób do ujawnienia większej ilości informacji o Cyberpunku 2077 i odkryliśmy nieco więcej na temat gry w prawie każdym wydarzeniu związanym z grą w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Wydarzenie specjalne Nvidia Gforce, które odbyło się wczoraj, nie miało być inne, a poza zapowiedzią nowej serii kart graficznych dla graczy, mogliśmy również obejrzeć nowy film, który pokazuje Cyberpunk 2077 w całej okazałości dzięki nowej technologii.

 

 

Jak widać na filmie, Ray Tracing przenosi obraz na zupełnie inny poziom, czyniąc cienie i odbicia bardziej realnymi i poprawiając ogólną jakość grafiki. Seria Geforce RTX 30 będzie dostępna na przełomie września i października, i oczekuje się, że będą one szybsze niż obecna generacja kart graficznych. Chociaż nie wiemy jeszcze na pewno, jakiego rodzaju sprzętu będziesz potrzebował do uruchomienia Cyberpunka 2077 w optymalnych warunkach, logicznym posunięciem byłoby założenie, że nowe karty będą oferowały najlepszą możliwą wydajność, ale byłoby to zbyt wiele, aby prosić graczy o wydanie 2359 złotych na nową kartę GFX tylko po to, aby zagrać w Cyberpunk 2077, i prawdopodobnie będziesz miał dość niesamowite doświadczenie z innym sprzętem. Oczywiście, jeśli stawiasz na najnowszą technologię i możesz sobie na nią pozwolić, to śmiało.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zakup nowej karty GFX, czy nie, zawsze możesz znaleźć najlepsze ceny zakupu Cyberpunk 2077 w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare