Kinguin HP
 
 

Cyberpunk 2077 jest odbierany z mieszanymi uczuciami

Cyberpunk 2077 jest odbierany z mieszanymi uczuciami
8 gru 2020, 17:32

Po 8 długich latach tworzenia gry przez CD Projekt Red, gracze na całym świecie będą mogli wreszcie dostać się w ręce Cyberpunk 2077 i zanurzyć się w świecie zrodzonym z wyobraźni Mike'a Pondsmitha. Po kilku zwrotach akcji, jeśli chodzi o datę premiery gry, CD Projekt Red w ostatnich tygodniach wyszedł na prostą pod względem promocji, a szum wokół Cyberpunk 2077 jest na szczycie zaledwie 2 dni przed oficjalnym wydaniem.

Wersja wstępna gry, która została udostępniona w zeszłym tygodniu dla graczy Xbox, jest teraz dostępna na wszystkich platformach. Ponieważ gracze, którzy już zamówili grę Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży, pobierają ją na D-Day, zaczynają pojawiać się również oceny i recenzje, a opinie wydają się być mieszane.

 

 

Chociaż wszyscy zdają się zgadzać, że Cyberpunk 2077 jest niesamowity pod wieloma względami, to jednak wydaje się, że gra ma wiele błędów. Problem polega na tym, że pierwszy patch o pojemności około 30 GB został już wysłany wraz z kopiami dostępnymi dla prasy i testerów i wydaje się, że nie jest on na tyle blisko, aby rozwiązać wszystkie problemy. Oczekuje się, że CD Projekt Red wyda nowy patch pierwszego dnia, jak to ma miejsce w przypadku większości gier tego kalibru w dzisiejszych czasach, ale prawdopodobnie zajmie to jeszcze kilka miesięcy, zanim wszystko zostanie naprawione. Tego właśnie obawiało się wielu graczy, gdy studio ogłosiło kolejne opóźnienie, gdy gra poszła na złoto.

Z drugiej strony, pomimo tych wszystkich problemów, ci, którym udało się zdobyć tę grę, są prawie jednomyślni co do epickiego poziomu zanurzenia, jaki zapewnia Cyberpunk 2077 dzięki swojej bogatej historii i tętniącemu życiu Night City.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare