K4G BG 4 EN
 
 

Cyberpunk 2077 będzie oferował zapisy cross-genowe na konsolach

Cyberpunk 2077 będzie oferował zapisy cross-genowe na konsolach

W związku z tym, że data premiery Cyberpunk 2077 się zbliża, ujawniane są niemalże wszystkie szczegóły dotyczące funkcji w grze. Wiemy o szczegółowych wymaganiach systemowych dotyczących gry na PC, widzieliśmy nowe filmy pokazujące więcej na temat gry, dowiedzieliśmy się, że zawartość popremierowa do Cyberpunk 2077 jest już w przygotowaniu, a także wiele dodatkowych informacji o nadchodzącej grze akcji RPG. Ale mimo to, CD Projekt Red ma dla nas więcej niespodzianek w zanadrzu.

Jeśli z niecierpliwością czekasz na wydanie Cyberpunk 2077, ale nie masz jeszcze konsoli nowej generacji, nie będziesz musiał się martwić o utratę zapisów gry, jeśli planujesz grać w grę na konsolach. Możesz zacząć grać na PlayStation 4 lub Xbox One i przenieść zapisy odpowiednio na PlayStation 5 lub Xbox Series X/S. Tak więc, nawet jeśli nadal czekasz na dostawę swojej nowej konsoli lub planujesz kupić ją później, będziesz mógł grać na starej konsoli, nie tracąc żadnych postępów na nowej generacji. Oczywiście możesz zacząć swoją przygodę od początku, aby cieszyć się ulepszoną grafiką na nowej generacji konsol, ale nie stracenie postępów przy zmianie jest zdecydowanie bonusem.

 

 

Musisz pamiętać, że jeśli grasz w Cyberpunk 2077 w momencie premiery na PlayStation 5 lub Xbox Series X/S, będziesz grał w tę samą wersję gry dzięki wstecznej kompatybilności. Wersja zaprojektowana specjalnie z myślą o wykorzystaniu możliwości nowych konsol pojawi się dopiero w 2021 roku. Nawet jeśli jakość grafiki jest nadal lepsza w momencie premiery na nowych konsolach, to nie jest tak dobra, jak będzie później.

Pamięć zewnętrzna, sieć lokalna i przesyłanie do chmury to trzy dostępne opcje przesyłania zapisów Cyberpunk 2077 z jednego systemu do drugiego.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare