Cities: Skylines II oferuje bezprecedensowy poziom szczegółowości symulacji

Cities: Skylines II oferuje bezprecedensowy poziom szczegółowości symulacji

Posiadanie Cities: Skylines jako fundamentu dla rozwoju drugiej odsłony popularnej serii city builderów z pewnością przyniesie spektakularne rezultaty. O ile pierwsza gra cechowała się bardzo głębokim poziomem mechaniki symulacji, co czyniło ją dość realistyczną, deweloper Paradox Interactive przeszedł długą drogę, aby przekroczyć te założenia w Cities Skylines II. Kontynuacja będzie zawierała szereg ulepszonych mechanik symulacyjnych, które przeniosą rozgrywkę na nowy poziom realizmu, integrując je w doświadczenie, które ma stać się najlepszym w gatunku.

Inteligentna sztuczna inteligencja

Cities: Skylines II wprowadzi szeroką gamę nowości, które ułatwią Ci życie jako budowniczy miasta, dzięki bardziej elastycznym i adaptacyjnym narzędziom. Nowe narzędzia do budowania dróg znacznie ułatwiają tworzenie miasta, ponieważ możesz je projektować i manipulować nimi za pomocą mniejszej liczby kliknięć, dostosowywać je do swoich potrzeb, automatycznie umieszczać skrzyżowania i nie tylko. Dodanie parkingów będzie również ważne dla kontrolowania przepływu i kierowania ruchem w mieście.

 

 

Jeśli chodzi o ruch uliczny, Cities: Skylines II oferuje najbardziej szczegółową symulację w historii. Gra bierze pod uwagę mnóstwo czynników, aby obliczyć płynność ruchu pojazdów w mieście. System działał wcześniej w oparciu o odległość, ale teraz bierze pod uwagę wiek mieszkańców i ich preferencje. Młodzi obywatele zazwyczaj zarabiają mniej, a ich priorytety skłaniają się ku kosztom parkowania. Z kolei starsi obywatele wolą szybciej dotrzeć do celu. Wszystkie te i inne czynniki są ważne, gdy Cities: Skylines II generuje ruch w mieście, przekształcając go w rodzaj organicznego elementu, który zmienia się w zależności od zmiennych, takich jak czas, komfort, zachowanie i pieniądze.

 

 

Cities: Skylines II obiecuje dostarczyć wrażeń o niespotykanym dotąd poziomie realizmu, bazując na mechanice swojej poprzedniczki. Premiera gry zaplanowana jest na 24 października 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać tani kod Cities: Skylines II, jeśli chcesz zanurzyć się w jednej z najlepszych miejskich symulacji, gdy tylko będzie dostępna.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare