K4G BG 4 EN
 
 

Cities: Skylines 2 będzie miało dość nietypową premierę

Cities: Skylines 2 będzie miało dość nietypową premierę

Kiedy nowa gra ma zostać wydana, jej twórca i wydawca zazwyczaj starają się reklamować jej nowości i funkcje, aby zwiększyć sprzedaż. Cities: Skylines II nie różniło się od innych w tej kwestii, aż do teraz. Paradox Interactive zaskoczył fanów serii niespodziewanym ogłoszeniem, że gra nie będzie spełniała standardów dewelopera w momencie premiery, co rzadko się zdarza. W większości przypadków gracze dowiadują się o wszelkich wadach gry w trudny sposób, co zwykle oznacza rozczarowanie pierwszego dnia po zakupie. W przypadku Cities: Skylines II, Paradox jasno wyjaśnił, co gracze znajdą po premierze gry.

Oficjalne wyjaśnienie

Post na oficjalnym forum Cities: Skylines II zagłębia się w tę kwestię i bez ogródek odnosi się do obaw związanych z wydajnością gry.

"Cities: Skylines II to tytuł nowej generacji i naturalnie wymaga pewnych wymagań sprzętowych. Mając to na uwadze, podczas gdy nasz zespół pracował niestrudzenie, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, nie osiągnęliśmy docelowego poziomu odniesienia.

W związku z tym nadal uważamy, że w dłuższej perspektywie wydanie gry teraz jest najlepszym rozwiązaniem. Jesteśmy dumni z wyjątkowej rozgrywki i funkcji w Cities: Skylines II i naprawdę wierzymy, że oferuje ona wspaniałe wrażenia, które spodobają się graczom".

Żadnych wymówek, żadnych przykrych niespodzianek i, miejmy nadzieję, żadnych zwrotów pieniędzy dla tych, którzy wierzą w projekt, który przeniesie serię symulacji na nowy poziom realizmu z mnóstwem ekscytujących funkcji. Zamiast opóźniać premierę Cities: Skylines II na PC, deweloper postanowił pozwolić graczom doświadczyć gry w jej obecnym stanie i zobaczyć, jak ewoluuje dzięki przyszłym zmianom. Duża różnica polega na tym, że jeśli nie chcesz przez to przechodzić, możesz poczekać, aż zakończą pracę nad grą, co jest czymś, o czym nie pomyślałbyś, gdybyś był niedoinformowany.

 

 

W każdym razie, to nie jest tak, że Cities: Skylines II nie zaoferuje satysfakcjonującego doświadczenia w momencie premiery, ale wszelkie ulepszenia są zawsze mile widziane. Jeśli nie przejmujesz się tym drobnym problemem i nadal chcesz zanurzyć się w doświadczeniu, premiera gry na PC jest nadal zaplanowana na przyszły tydzień, a najlepsze oferty na Cities: Skylines II na PC są dostępne w naszej porównywarce.

Wejdź do akcji z Pacific Drive, gdzie szybkie wyścigi i ekscytujące wyzwania czekają na ciebie za każdym zakrętem. Jesteś gotów przetestować swoje umiejętności na wybrzeżnych drogach? Przygoda zaczyna się tutaj.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare