Cities: Skylines II nie będzie miało płatnych DLC, dopóki nie zostanie naprawione

Cities: Skylines II nie będzie miało płatnych DLC, dopóki nie zostanie naprawione

Obawy o stan Cities Skylines II stają się coraz większym problemem. Deweloper Colossal Order ostrzegł już graczy o stanie gry i poprawił już jej wydajność, ale wciąż pozostaje wiele do zrobienia, zanim Cities: Skylines II będzie spełniać standardy zamierzone przez studio. Nowa aktualizacja została wydana wczoraj i znacznie poprawiła rozgrywkę, naprawiając błędy związane ze śmieciami produkowanymi w miastach. Służby miejskie będą teraz zbierać, przechowywać i przetwarzać je prawidłowo, dzięki czemu nie będą powodować dodatkowych problemów, które prowadzą do niezadowolenia mieszkańców. Ponadto, gracze nie zobaczą już ulic zaatakowanych przez sfory bezpańskich psów.

Każde drobne usprawnienie przyczynia się do zbliżenia Cities: Skylines II zbliża się do stanu, w jakim powinno być w momencie premiery, a deweloper zdecydowanie ciężko pracuje, aby osiągnąć ten cel, wydając nowe aktualizacje niemal co tydzień.

Na razie bez płatnych DLC

Wraz z informacją o najnowszej aktualizacji dla Cities: Skylines II, Colossal Order rzuciło nieco światła na przyszłość gry. Oryginalne Cities: Skylines słynęło z imponującej listy dodatków DLC wydanych na przestrzeni lat. Dodały one do gry wiele nowych funkcji i zasobów, i tego samego można by oczekiwać od jej sequela. Cóż, biorąc pod uwagę obecny stan Cities: Skylines II pilniejsze jest teraz naprawienie gry i na tym właśnie skupi się studio. Dlatego też nie zobaczymy żadnych płatnych dodatków DLC, dopóki gra nie będzie działać poprawnie.

Jeśli jednak masz nadzieję na nowe sposoby na ulepszenie gry, z pewnością ucieszy cię wiadomość, że niektóre DLC pojawią się w Cities: Skylines II. Obejmują one osiem pakietów regionalnych z ponad 2500 zasobami z kilku krajów, ale są one bezpłatne i zostały stworzone we współpracy z modderami. Wkrótce powinny być dostępne za pośrednictwem Paradox Mods.

 

 

Mimo że gra jest obecnie grywalna, dostarczane przez nią wrażenia nie są do końca takie, jakie powinny być. Zostało to już skokowo poprawione. W każdym razie, jeśli jesteś długoletnim fanem serii i chcesz wesprzeć grę, najlepsze ceny na zakup kodu Cities: Skylines II na PC są dostępne w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare