Instant Gaming EU
 
 

Cities Skylines 2 zmienia wymagania systemowe dla PC

Cities Skylines 2 zmienia wymagania systemowe dla PC

Zbliżająca się premiera Cities: Skylines II pod koniec tego miesiąca ekscytuje wszystkich fanów gatunku. Gra nie tylko obiecuje nowe funkcje, które poprawią wrażenia z rozgrywki, ale także znacznie poprawi poziom grafiki. Następca Cities: Skylines bazuje na funkcjach swojego poprzednika, aby zapewnić graczom jeszcze więcej opcji budowania i bardziej realistyczną mechanikę, która obejmuje nowe narzędzia do tworzenia dróg w mieście, ulepszoną sztuczną inteligencję do kontrolowania ruchu i uczynienia go bardziej dynamicznym, nowe charakterystyczne budynki i usługi miejskie i wiele więcej.

Celem dewelopera jest umożliwienie stworzenia realistycznego miasta, które symuluje każdy aspekt prawdziwego miasta. Otworzy to nowe sposoby zarządzania projektami w Cities: Skylines II, ale będzie również wymagać od gracza zwrócenia większej uwagi na nowe obszary rozwoju i dostosowania się do zmian wynikających z naturalnego rozwoju miasta i konsekwencji własnych decyzji.

 

 

Grafika na najwyższym poziomie

Jeśli uważałeś, że grafika w poprzedniej grze była dobra, będziesz pod wrażeniem Cities: Skylines II. Gra jest przeznaczona na konsole nowej generacji i komputery, a zatem jest nieco bardziej wymagająca pod względem sprzętu niż pierwsza odsłona serii. Deweloper Paradox Interactive niedawno zmodyfikował wymagania systemowe, które będzie musiał spełnić komputer, aby zagrać w Cities: Skylines II. Nowe wymagania systemowe można sprawdzić poniżej.

Nowe wymagania systemowe Cities Skylines II na PC

Minimalne:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10 Home 64 Bit
  • Procesor: Intel Core i7-6700K / AMD Ryzen 5 2600X
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce GTX 970 (4 GB) / odpowiednik AMD

Zalecane:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10 Home / Windows 11 64-Bit
  • Procesor: Intel Core i5-12600K / AMD Ryzen 7 5800X
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce RTX 3080 (10 GB) / odpowiednik AMD

 

Jeśli jesteś wieloletnim fanem serii, być może będziesz musiał zaktualizować swój system przed premierą, aby zagrać w Cities: Skylines II. Ponadto, jeśli spodziewałeś się zagrać w grę na Xbox Series lub PlayStation 5, poczujesz się nieco rozczarowany, wiedząc, że Paradox opóźnił wydanie gry na konsole do wiosny 2024 roku. Deweloper potrzebuje więcej czasu na dopracowanie tych wersji gry, aby spełniały standardy studia.

Nie możesz się doczekać, aby zanurzyć się w najbardziej realistycznym i szczegółowym doświadczeniu budowania miast w gatunku? Mamy coś dla ciebie. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani klucz Cities: Skylines II na PC przed premierą gry 24 października.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare