CD Projekt Red ujawni więcej informacji o Cyberpunku 2077 w czerwcu

CD Projekt Red ujawni więcej informacji o Cyberpunku 2077 w czerwcu

Nie jest tak, że CD Projekt Red milczał całkowicie o rozwoju Cyberpunk 2077 w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale zawsze jest miejsce na więcej informacji w umysłach fanów, którzy z niecierpliwością czekają na wydanie gry. Gdyby wydanie Cyberpunk 2077 przebiegało zgodnie z jego pierwotnym harmonogramem, gralibyśmy już w niego, ale ponieważ opóźniło się to o kilka miesięcy, gracze będą potrzebować rozrywki. Odwołanie E3 2020 to także kolejna utracona okazja, aby dowiedzieć się więcej o Cyberpunk 2077, ale wydaje się, że CD Projekt Red planuje zorganizować jakieś wydarzenie, aby pokazać nieco więcej o swojej nadchodzącej grze. Oficjalne konto Cyberpunk 2077 na Twitterze było platformą wybraną do jego ogłoszenia.

 

 

Chociaż do tej pory niewiele zostało ujawnione na temat tego wydarzenia, jest całkiem jasne, że deweloperzy ujawnią więcej informacji o Cyberpunk 2077. Taki fakt został potwierdzony przez lidera globalnej społeczności CD Projekt, Marcina Momota, który powiedział na swoim koncie na Twitterze, że „Rzeczy będą pokazane!". W sierpniu 2019 mieliśmy okazję obejrzeć wideo, które pokazało 48 minut rozgrywki i pokazało sporo mechaniki w grze. Nie wiemy jeszcze, jakie materiały zostaną pokazane w Night City Wire, ale mamy nadzieję, że uda nam się uzyskać dokładne informacje o stanie rozwoju Cyberpunk 2077.

 

 

Wiemy już, że CD Projekt Red nie planuje zamkniętej / otwartej wersji beta, więc wszelkie dodatkowe informacje o Cyberpunk 2077 będą pochodzić z oficjalnych źródeł. Ma to sens, aby uniknąć zepsucia historii w grze i prawdopodobnie nie jest to potrzebne. W końcu studio wykonało świetną robotę w grze The Witcher 3: Wild Hunt, dzięki czemu możemy mieć pewność, że Cyberpunk 2077 będzie prawdziwym arcydziełem.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare