Blizzard wciąż reguluje wydajność klas w Diablo 4

Blizzard wciąż reguluje wydajność klas w Diablo 4

Balans klas zawsze był problemem w grach Blizzarda i nie inaczej jest w Diablo 4. Gracze są przyzwyczajeni do tego, że deweloperzy od czasu do czasu wprowadzają zmiany w konkretnych umiejętnościach, aby wzmocnić mniej potężne klasy. Nie tylko sprawia to, że gracze są zadowoleni, ale także ma duży wpływ na skład grup i rajdów, ponieważ wielu członków społeczności chce grać "najlepszą" klasą w danym momencie. Teoretycznie powinno to być prostą kwestią w przypadku Diablo 4, gry, która została wydana niedawno i zawiera mniej klas postaci, ale złożona itemizacja w grze może zmienić ją w koszmar.

 

 

Niekończące się poszukiwanie idealnej równowagi

W Diablo 4, na przykład, moc Nekromantów została drastycznie zmniejszona po pierwszej wersji beta. Chociaż wywołało to pewne skargi, różnica w mocy w porównaniu z innymi klasami była tak oczywista, że zmiana była konieczna. Od tego czasu Blizzard obrał inny kierunek zmian balansu, czego dowodem jest najnowsza aktualizacja Diablo 4, która wprowadza istotny wzrost mocy dla podstawowych zdolności wszystkich klas.

"Kontynuujemy nasze wysiłki, aby wszystkie konfiguracje klasowe były ciekawe i potężne, wprowadzając kolejną rundę aktualizacji balansu. W szczególności spotkaliśmy się z opiniami społeczności, że podstawowe umiejętności nie mają wystarczającego wpływu na walkę. Zmiany te nie zmienią fundamentalnej relacji między umiejętnościami zwykłymi a podstawowymi umiejętnościami, ale mamy nadzieję, że pomogą wygładzić doświadczenie zdobywania poziomów, podczas gdy my będziemy badać dodatkowe sposoby ich wzmocnienia. Zwiększamy również moc niektórych umiejętności, które zdaniem graczy pozostają w tyle za innymi. W oczekiwaniu na przyszłe aktualizacje monitorujemy inne często omawiane tematy, takie jak przeżywalność minionów i równość buildów".

Aktualizacja 1.0.3 sprawia również, że Koszmarne Lochy są warte zachodu, ponieważ patch znacznie zwiększa doświadczenie zdobywane podczas zabijania potworów i ukończenia wyprawy. Możliwe jest również teleportowanie się do wspomnianych lochów z mapy gry. Bardziej szczegółowe informacje na temat zmian można znaleźć w oficjalnych informacjach o aktualizacji 1.0.3.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś najnowszej odsłony najpopularniejszej serii ARPG wszech czasów, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić Diablo 4 tanio i udać się do Sanktuarium, aby zanurzyć się w najnowszym epizodzie wojny między Piekłem a Niebem.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

211.58zł
Diablo 4
Diablo 4
  • Oficjalna strona : Diablo 4
  • Kategorie : Akcja , Przygodowe , Hack & Slash
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 6 czerwca 2023
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare