Blizzard rzuca nieco światła na zawartość popremierową Diablo 4

Blizzard rzuca nieco światła na zawartość popremierową Diablo 4

Większość fanów Diablo będzie w ten weekend zajęta wypróbowywaniem Diablo 4 podczas drugiej otwartej bety. Jeśli braliście już udział w poprzednim wydarzeniu, możecie zdecydować się na awansowanie innej klasy lub wypróbowanie nowych buildów umiejętności dla swojej ulubionej. Jeśli jednak z niecierpliwością czekasz na nadchodzącą premierę ARPG Blizzarda w przyszłym miesiącu, możesz być zainteresowany poznaniem więcej szczegółów na temat planów dewelopera dotyczących gry po jej premierze. Diablo 4 ma strukturę znacznie różniącą się od swoich poprzedników, a system monetyzacji będzie obejmował sklep w grze, przepustki bitewne i sezony.

Do tego zawartość sezonowa

Gracze, którzy walczyli z siłami zła w Diablo 3, są już przyzwyczajeni do systemu sezonowego, w którym co sezon trzeba stworzyć nową postać, aby odblokować pewne korzyści i nagrody, ale zawartość sezonowa w Diablo 4 będzie również obejmować nowe linie zadań oddzielone od głównej fabuły, nowe funkcje rozgrywki i nie tylko. Wszystkie te zmiany będą usuwane co trzy miesiące wraz z nadejściem nowego sezonu. Chociaż nadal możesz kontynuować grę postacią z zakończonego sezonu, w twoim najlepszym interesie jest rozpoczęcie gry inną postacią w trwającym sezonie.

 

 

Blizzard wyda również sezonową przepustkę bojową, która zapewni dodatkowe nagrody w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Będą one miały postać przedmiotów kosmetycznych i nowej waluty, którą będzie można wykorzystać do zakupu ograniczonych czasowo premii do zarobków w Diablo 4. Oczywiście dostępna będzie również przepustka bojowa premium, którą można kupić, aby uzyskać dostęp do jeszcze większej liczby nagród. Nie należy obawiać się, że sklep w grze sprawi, że Diablo 4 stanie się grą pay-to-win, ponieważ będzie on sprzedawał tylko przedmioty kosmetyczne.

Diablo 4 kształtuje się zgodnie z modelem usługi na żywo, który utrzyma graczy w grze przez długi czas. Pierwszy sezon gry rozpocznie się w lipcu, więc będziesz miał miesiąc na awansowanie swojej pierwszej postaci i eksplorację Sanktuarium, zanim będziesz musiał pomyśleć o zawartości sezonowej. Jak zwykle, najlepsze oferty na kody do Diablo 4 dostępne są w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

163.66zł
Diablo 4
Diablo 4
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare