Beta gry Warhammer 40,000: Space Marine 2 została anulowana

Beta gry Warhammer 40,000: Space Marine 2 została anulowana

Wyczekiwana kontynuacja Warhammer 40,000: Space Marine obiecuje dostarczyć ekscytujących wrażeń fanom gier stołowych Games Workshop. Dzięki ekscytującej kampanii z kapitanem Titusem w roli głównej, w którą można zagrać wraz ze znajomymi, oraz drużynowemu trybowi PvP, gra wzbudziła wiele oczekiwań wśród tych, którym podobała się jej poprzedniczka. Wielu graczy zamówiło już w przedsprzedaży Warhammer 40,000: Space Marine 2 i z niecierpliwością czeka na możliwość zagrania w nią. Deweloper Saber Interactive zamierzał to zrobić za pomocą bety, która została zaplanowana na ten rok, ale wygląda na to, że tak się nie stanie.

Potrzeba dopracowania

W publikacji za pośrednictwem Steam studio deweloperskie zagłębiło się w obecny stan gry i potwierdziło, że Warhammer 40,000: Space Marine 2 jest gotowy do wydania. Aby jednak dopracować niektóre szczegóły i przygotować się do premiery, studio zdecydowało się anulować nadchodzącą betę.

"Space Marine 2 jest już prawie gotowe. Skupiamy się teraz całkowicie na optymalizacji, dopracowaniu i naprawie pozostałych błędów przed premierą, która odbędzie się 9 września. Oznacza to, że nie uruchomimy publicznej bety online, ponieważ odciągnęłoby to zespoły deweloperskie od przygotowań do pełnej premiery, a naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszych wrażeń w momencie premiery".

W przypadku Warhammer 40,000: Space Marine 2 dobra premiera ma kluczowe znaczenie, ponieważ gra w dużym stopniu opiera się na komponencie wieloosobowym. Dlatego praca nad optymalną premierą jest prawdopodobnie warta poświęcenia wersji beta. W każdym razie osoby, które zarejestrowały się do bety, otrzymają limitowaną edycję skórki Porphyr Shield Bolt Pistol jako rekompensatę, by dostosować broń w grze.

 

 

Premiera Warhammer 40,000: Space Marine 2 zaplanowana jest na 9 września 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC za pośrednictwem Steam i Epic Games Store. Jeśli chcesz dołączyć do Titusa i walczyć z Tyranidami w epickiej kampanii, nasza porównywarka z łatwością zapewni ci najlepsze zniżki na zakup Warhammer 40, 000: Space Marine 2 przed premierą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare