K4G BG 4 EN
 
 

Zapisz się do bety Space Marine 2

Zapisz się do bety Space Marine 2

Uniwersum Warhammera 40,000 nadal jest ulubieńcem fanów i istnieje całkiem sporo gier, które w ten czy inny sposób zdołały uchwycić jego istotę. Wśród nich oryginalna gra Warhammer 40,000: Space Marine oferowała wyjątkową strzelankę z perspektywy trzeciej osoby, w której bohaterami byli sprawiedliwi wojownicy Imperium Człowieka. Teraz Focus Entertainment i Saber Interactive są gotowe do wydania jego kontynuacji i potwierdziły, że masz możliwość wypróbowania Warhammer 40,000: Space Marine 2 przed premierą w nadchodzącym wydarzeniu beta.

Porucznik Titus powraca

Legendarny porucznik 2. kompanii Ultramarines weźmie udział w kolejnej wojnie przeciwko Tyranidom w grze Warhammer 40,000: Space Marine 2. Nadludzki wojownik bezlitośnie zdziesiątkuje hordy przerażających pożeraczy na planecie Avarax w nowej epickiej przygodzie. Mając do dyspozycji potężną broń, w tym boltery i miecze łańcuchowe, Titus będzie niszczył hormaganty, termaganty i wojowników tyranidów, przechodząc przez wymagającą kampanię. Najnowszy materiał wideo z gry Warhammer 40,000: Space Marine 2, zawierający prawie dziewięć minut rozszerzonego materiału z rozgrywki, pozwala lepiej zrozumieć, co czeka nas w grze.

 

 

Fanów oryginalnego Space Marine ucieszy fakt, że sequel będzie podążał śladami swojego poprzednika, ale z kilkoma nowościami. Warhammer 40,000: Space Marine 2 będzie zawierał tryb kampanii kooperacyjnej, który obsługuje do trzech graczy, otwierając świat nowych możliwości w walce z Tyranidami.

Jeśli chcesz wypróbować grę przed premierą, możesz zapisać się do bety, która odbędzie się jeszcze w tym roku. Saber Interactive nie ujawniło jeszcze żadnych szczegółów na temat jej zawartości ani daty, ale poinformujemy was, gdy tylko będą one dostępne. Oczywiście najlepsze oferty na klucze cyfrowe do Warhammer 40,000: Space Marine 2 będą dostępne w naszej porównywarce przed premierą. Gra pojawi się na Xbox Series X/S, PS5 i PC zimą tego roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare