Beta crossplayu Overwatch jest już dostępna

Beta crossplayu Overwatch jest już dostępna

Crossplay w końcu dotarł do konkurencyjnej strzelanki Blizzarda Overwatch. Nowa funkcja została zapowiedziana już jakiś czas temu, ale gracze wreszcie mogą ją wypróbować, nawet jeśli jest dopiero w fazie beta. Wszyscy gracze Overwatch mogą wypróbować ją za darmo już teraz na PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch, i mogą rywalizować ze sobą bez względu na platformę, z której korzystają. Jeśli grasz na konsolach, musisz założyć konto Battle.net i połączyć z nim swoje konto konsolowe. Jeśli grasz na PC, masz już konto Battle.net, więc nie musisz nic robić.

 

 

Pamiętaj, że progresja nie przenosi się między systemami. Dlatego też, jeśli zamierzasz grać w Overwatch na różnych systemach, Twoje postępy będą inne w każdym z nich. Jedyną zmianą, jaką crossplay wnosi do gry jest to, że teraz będziesz mógł grać z ludźmi, którzy używają innej platformy niż Twoja.

Ale jest jeszcze jedna rzecz, którą możecie wypróbować w ciągu najbliższych dni w Overwatch. Blizzard uruchomił dziś także Ashe's Deadlock Challenge. Gracze mogą zdobyć kilka nagród, grając w gry w trybach Quick Play, Competitive i Arcade. Odblokowanie wszystkiego zajmie trochę czasu, ale już po 9 grach można zdobyć ikonę, po 18 spray, a po 27 grach epicką skórkę Deathlock Ashe. Na zdobycie nagród macie czas do 5 lipca, a prawdopodobnie do tego czasu będzie też działać beta crossplay.

 

 

Wszyscy gracze Overwatch z uwagą wypatrują premiery Overwatch 2, ale dopóki Blizzard nie zdecyduje się na jej wydanie, z pewnością będą nadal grać w oryginalną grę. Wciąż istnieje wiele wątpliwości co do tego, jaki wpływ będzie miał sequel, ale większość graczy zapewne przeniesie się do najnowszej gry, gdy tylko będzie ona dostępna, jak to zwykle bywa w podobnych przypadkach.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

21.07zł
Overwatch
Overwatch
  • Oficjalna strona : Overwatch
  • Kategorie : Akcja , First-Person Shooter
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 24 maja 2016
  •     Switch : 15 października 2019
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare