Będzie można grać w Overwatch za darmo na Nintendo Switch w przyszłym tygodniu

Będzie można grać w Overwatch za darmo na Nintendo Switch w przyszłym tygodniu
8 paź 2020, 14:44

Kiedy myśli się o Nintendo, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy jest Super Mario, ale Nintendo Switch zmienił całkiem sporo rzeczy dla fanów japońskiej firmy. Oprócz wielu możliwości, które oferuje graczom konsola hybrydowa, różnorodność gier, które zostały na niej wydane wydaje się być znacznie szersza niż to, co można znaleźć na poprzednich platformach Nintendo. Nie dziwi więc, że takie gry jak Overwatch mają już wielu adeptów na Nintendo Switch. Jeśli jesteś jednym z nich, znajdziesz dużo więcej graczy do gry od przyszłego tygodnia, ponieważ Blizzard jest gospodarzem specjalnego wydarzenia, w którym w tę grę będzie można grać za darmo.

Jedynym wymogiem niezbędnym do gry w Overwatch za darmo na Nintendo Switch od 13 do 20 października jest posiadanie aktywnego abonamentu na usługę Nintendo Switch Online.

 

 

Bezpłatna wersja próbnaOverwatch daje dostęp do wszystkich bohaterów i trybów rozgrywki dostępnych w grze przez cały tydzień. Jak to zwykle bywa w przypadku tego rodzaju wersji próbnych, każdy rodzaj progresji dokonany podczas imprezy zostanie zapisany, jeśli później zdecydujesz się na zakup Overwatch, o ile oczywiście zakupisz grę na tym samym koncie, z którego korzystałeś podczas okresu próbnego.

Overwatch oferuje Ci konkurencyjne mecze zespołowe w ekscytującym doświadczeniu FPS. Zawiera wiele postaci do wyboru i wiele różnych trybów gry oraz innowacyjną mechanikę, która pozwala na przykład zamienić postać, którą grasz w środku meczu. Podejście Blizzarda do gatunku strzelanek ma sporo zwolenników, to świetna gra do zabawy ze znajomymi na Nintendo Switch i możesz wypróbować ją za darmo od przyszłego tygodnia.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare