Overwatch jest bezpłatny i można wypróbować go przez określony czas

Overwatch jest bezpłatny i można wypróbować go przez określony czas

Strzelanka pierwszoosobowa od Blizzarda - Overwatch jest dość popularna wśród fanów tego gatunku, a dzięki swoim mistrzostwom stała się ważnym punktem odniesienia na scenie eSportowej. Chociaż rok 2020 był dość trudny dla tego typu zawodów z powodu ograniczeń spowodowanych przez pandemię i wiele rzeczy się zmieniło, Overwatch utrzymał się w świecie eSportu i nadal jest bardzo dobrą opcją, jeśli chcesz się bawić w domu grając przeciwko innym graczom na arenach. Gra oferuje wiele różnych trybów rozgrywki i listę postaci, która urosła do dość dużego rozmiaru od czasu jej premiery, dzięki czemu możesz znaleźć taką, która Ci się spodoba. Ponadto, Blizzzard regularnie uruchamia ograniczone czasowo wydarzenia, które dodają nowe mapy, elementy kosmetyczne i wiele innych.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Overwatcha, możesz to zrobić teraz za darmo, ponieważ już teraz dostępna jest wersja próbna, która pozwoli Ci grać w tę grę na PC do 4 stycznia. Wystarczy odwiedzić sklep Blizzarda, aby ją pobrać i zagrać. Wersja próbna daje dostęp do wszystkich 28 map i 32 bohaterów w grze, łącznie z najnowszymi dodatkami. Jak to zwykle bywa w przypadku tego typu okresów próbnych, wszelkie postępy, jakie zrobisz w ich trakcie, zostaną zapisane w przypadku, gdy zdecydujesz się na zakup gry w dowolnym momencie.

 


Mimo, że Blizzard ogłosił Overwatch 2 na BlizzCon 2019, nie ujawniono zbyt wielu informacji o nowej grze i nie wiemy jeszcze, jak wpłynie ona na rzeczywistą społeczność graczy Overwatch, gdy tylko zostanie wydana. Prawdopodobnie coś o grze usłyszymy podczas imprezy online, która odbędzie się 21 lutego zamiast BlizzConu 2020, który został odwołany z powodu ograniczeń. Do tego czasu można się dobrze bawić grając w Overwatch bez większych obaw, a jeśli zdecydujesz się na zakup po okresie próbnym, w każdej chwili możesz znaleźć go w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

43.18zł
Overwatch
Overwatch
  • Oficjalna strona : Overwatch
  • Kategorie : Gry akcji , First-Person Shooter
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 24 maja 2016
  •     Switch : 15 października 2019
Zanurz się w intensywnym świecie Helldivers 2, gdzie chaos i współpraca definiują każdą bitwę. Jesteś gotów na intensywne walki i współpracę dla przetrwania ludzkości? Wojna czeka.
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare