Overwatch świętuje swoją 4 rocznicę specjalnym wydarzeniem

Overwatch świętuje swoją 4 rocznicę specjalnym wydarzeniem

Minęły już cztery lata, odkąd Blizzard postanowił uruchomić swoją strzelankę FPS, a Overwatch urósł do rangi jednego z najlepszych gier tego gatunku. Mimo, że zaczęło się od kilku postaci do wyboru i kilku trybów rozgrywki, Overwatch jest teraz pełnoprawną grą, która oferuje rozszerzoną listę bohaterów i złoczyńców do zabawy w różnych trybach rozgrywki, w tym w Assault, Control, Escort, Hybrid, Capture the Flag, Deathmatch, Elimination i nie tylko. Ponadto twórcy utrzymali świeżość gry, wydając sporą liczbę sezonowych wydarzeń.

 

 

Właśnie te sezonowe wydarzenia powrócą w ciągu trzech tygodni, podczas Overwatch Anniversary 2020. Od 19 maja do 9 czerwca wszystkie sezonowe bójki będą dostępne w Overwatch. Ponadto istnieje całkiem sporo nowych przedmiotów kosmetycznych, które można odblokować podczas gry, w tym ikony graczy i spraye. Możesz je odblokować, wykonując cotygodniowe wyzwania, a wygranie określonej liczby gier w każdym tygodniu da Ci nową epicką skórkę. W pierwszym tygodniu Overwatch Anniversary 2020 możesz odblokować epicką skórkę Carbon Fibre Sigma, wygrywając dziewięć gier. Fleur de Lis Widowmaker i Masked Man McCree będą dostępne odpowiednio w drugim i trzecim tygodniu. Jak zwykle będzie mnóstwo legendarnych skórek i innych odblokowywalnych skrzynek z łupami, które można kupić w sklepie w grze, a legendarną otrzymasz za darmo, logując się do Overwatch podczas wydarzenia.

W związku z obchodami Overwatch Anniversary 2020 nie możemy przestać się zastanawiać nad rozwojem Overwatch 2. Gra została ogłoszona jakiś czas temu, ale od tego czasu Blizzard milczał. Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy informacje na ten temat i zastanawiamy się, czy zastąpi to oryginalną grę. Póki co, można się dobrze bawić z okazji urodzin Overwatch. Pamiętaj, że jeśli nie masz jeszcze gry, możesz znaleźć najlepszą cenę, aby ją kupić w naszej porównywarce.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare