Instant Gaming EU
 
 

Arrowhead spowalnia tempo aktualizacji Helldivers 2

Arrowhead spowalnia tempo aktualizacji Helldivers 2

Od stania się sensacją roku i jednym z najbardziej udanych kooperacyjnych doświadczeń wieloosobowych wydanych w ostatnich latach, po prawie zniknięciu pod falą negatywnych recenzji po tym, jak Sony zdecydowało się zmusić graczy PC do utworzenia konta PSN, Helldivers 2 przeszedł wiele od czasu premiery. Arrowhead Game Studios udało się utrzymać grę na szczycie i obecnie utrzymuje ona sporą bazę graczy, którzy regularnie walczą o demokrację w całej galaktyce.

Ogólnie rzecz biorąc, gra została poddana znacznej liczbie zmian balansu i ulepszeń, którym towarzyszyła nowa zawartość i dodatkowe funkcje w postaci nowych broni, nowych wrogów i nie tylko. W rzeczywistości Arrowhead zdecydowało się na znacznie bardziej ambitny rozwój po premierze, będąc świadkiem ogromnego sukcesu gry, a studio ciężko pracowało, aby nadążyć za planem aktualizacji. Chcą jednak zmniejszyć tempo.

Spokojnie

Helldivers 2 ma teraz stabilną bazę graczy, która przeszła przez najgorsze sytuacje, a studio jest wystarczająco pewne siebie, aby nie spieszyć się z właściwym działaniem. Dyrektor generalny Arrowhead, Johan Pilestedt, potwierdził niedawno tę kwestię za pośrednictwem Discorda.

"Chcemy poświęcić trochę więcej czasu na tę i potencjalnie między przyszłymi łatkami, ponieważ uważamy, że częstotliwość była prawdopodobnie zbyt wysoka, abyśmy mogli utrzymać standard jakości, którego chcemy i na który zasługujecie. Duża liczba poprawek może łatwo zakłócić przepływ pracy i wymaga więcej zasobów, niż mogłoby się wydawać; wymaga planowania, wdrażania, monitorowania, ewentualnych poprawek w hotfixach itp. W tym przypadku wolimy to trochę przeciągnąć, miejmy nadzieję, że z dobrym skutkiem".

Warto zauważyć, że Helldivers 2 zapewnia dynamiczne doświadczenie, które Arrowhead modyfikuje na bieżąco, aby było ekscytujące. Dodanie dodatkowej zawartości ma ogromny wpływ na balans i musi być odpowiednio wyważone. Utrzymanie atrakcyjnego i satysfakcjonującego doświadczenia nie jest łatwym zadaniem, a wolniejsze tempo aktualizacji powinno dać studiu więcej czasu na cofnięcie się, wzięcie oddechu i spojrzenie na cały obraz przed wprowadzeniem znaczących zmian.

W każdym razie, jeśli obecnie grasz w Helldivers 2, możesz być pewien, że gra będzie nadal oferować najlepsze możliwe wrażenia. Pamiętaj, że nasza porównywarka jest najlepszym źródłem na zakup kluczy do Helldivers 2 , jeśli chcesz zanurzyć się w tym ekscytującym doświadczeniu i walczyć w obronie Super Ziemi i demokracji.

114.58zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare