Instant Gaming EU
 
 

Nowa aktualizacja Helldivers 2 przyniosła złą pogodę i nowych wrogów

Nowa aktualizacja Helldivers 2 przyniosła złą pogodę i nowych wrogów

Arrowhead Game Studios daje czadu w Helldivers 2, a jednym z głównych powodów jest to, że studio stale dodaje nowe funkcje do gry. Dynamiczna kooperacyjna rozgrywka wieloosobowa, którą oferuje gra, jest znacznie ulepszona dzięki wprowadzeniu nowej i ekscytującej zawartości, która wpływa na rozgrywkę. Gracze tak naprawdę nie wiedzą, czego się spodziewać, a każda nowość jest czymś, na co warto czekać, ponieważ poprawia rozgrywkę. Widzieliśmy to ostatnio wraz z dodaniem mechów i nowych ciężkich broni, które zapewniły graczom lepsze narzędzia do radzenia sobie z jedną z najbardziej irytujących frakcji w grze, ciężko opancerzonymi Automatonami. Nowa aktualizacja wprowadziła do gry więcej funkcji, w tym nowe typy wrogów i zagrożenia pogodowe, takie jak burze piaskowe i zamiecie.

Zmieniające się warunki pogodowe

Do tej pory pogoda miała stosunkowo niewielki wpływ na rozgrywkę, ale jeśli zostaniesz złapany w zamieć lub burzę piaskową, sprawy staną się nieco bardziej skomplikowane ze względu na trudne warunki pogodowe. Mniejsza widoczność utrudni celowanie i da wrogom szansę na zbliżenie się. Będziesz musiał być na bieżąco, aby reagować na każdy nadchodzący atak i jak najlepiej wykorzystać każdą dostępną osłonę. Najnowsza aktualizacja wprowadza również inne nowości do Helldivers 2. Najbardziej zauważalną z nich jest znaczny wzrost limitu poziomów, który oferuje graczom 100 nowych poziomów. Aktualizacja zawiera również wiele zmian w balansie, które podniosą poziom trudności niektórych misji do odpowiedniego poziomu. Wszystkie informacje na temat aktualizacji można znaleźć tutaj.

 

 

Niektóre nowości nie znalazły jednak odzwierciedlenia w informacjach o aktualizacji, jak na przykład dodanie nowych rodzajów wrogów do Helldivers 2. Gracze napotkają teraz masywne automaty kroczące znane jako Factory Striders. Mogą one razić wrogów swoją bronią laserową, ale mogą też rozmieszczać Devastatory, które nieustannie przemierzają pole bitwy, niszcząc wszystko, co się do nich zbliży. Tymczasem ogromne statki, które niektórzy gracze widzieli na niebie, nie okazały się tak niebezpieczne, jak ich nowe i mniejsze odpowiedniki. Automaty mają teraz wsparcie z powietrza w postaci małych grup statków maskujących zdolnych do wystrzeliwania laserów i pocisków.

Wojna w Helldivers 2 staje się jeszcze bardziej ekscytująca w miarę upływu czasu, a Arrowhead Game Studios będzie dodawać więcej zawartości, aby utrzymać świeżość i wyzwanie. Przyszłość gry zapowiada się znakomicie, o ile studio będzie w stanie utrzymać tempo. Jeśli chcesz dołączyć do jednej z najlepszych strzelanin trzecioosobowych wydanych w ostatnich latach, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić Helldivers 2 w najlepszej cenie już dziś.

111.97zł
Helldivers 2
Helldivers 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Solo, Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Arrowhead Game Studios
  • Tryby : Co-op
  • Data wydania : 8 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare