Zwiastun premierowy Redfall przygotowuje na horror

Zwiastun premierowy Redfall przygotowuje na horror

Arkane Austin jest gotowe do wydania nadchodzącej gry FPS w przyszłym tygodniu. Redfall pozwoli ci wcielić się w ocalałego, który próbuje walczyć z grupą wampirów, które odizolowały twoje rodzinne miasto i uczyniły je swoim terenem łowieckim. To ekscytujące doświadczenie, które zanurza się w gatunku horroru i łączy go z akcją. Małe miasteczko w Massachusetts jest scenariuszem epickiej walki o przetrwanie, w której nie powinieneś mieć przewagi, ale musisz zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby pozostać przy życiu i odkryć prawdę kryjącą się za pojawieniem się potężnych krwiopijców, którzy zamienili twój dom w koszmarne piekło.

Walcz z całych sił

Po kilku opóźnieniach premiera Redfall zaplanowana jest na 2 maja. Gra ukaże się na PC i Xbox Series X/S, ale będziesz musiał poczekać nieco dłużej, aby cieszyć się grą w 60 FPS na konsoli Microsoftu, ponieważ funkcja ta zostanie zaimplementowana po premierze. W każdym razie Redfall obiecuje niesamowite wrażenia, którymi można się cieszyć wraz z innymi graczami. Zwiastun premierowy Redfall można obejrzeć poniżej, aby przygotować się na nadchodzące wydarzenia.

 

 

Z kilkoma postaciami do wyboru, z których każda ma inne umiejętności, Redfall daje ci szansę na przywrócenie miasta do normalności. Będzie to trudne zadanie i być może będziesz musiał poszukać sojuszników. Oprócz wampirów grasujących po ciemnych ulicach Redfall istnieją inne zagrożenia. Będziesz także musiał poradzić sobie z kultystami, którzy uważają wampiry za bogów i śmiertelnie niebezpiecznymi bandytami z talentem do bezmyślnej przemocy.

Jak zwykle, najlepsze ceny na zakup klucza Redfall na PC i rozpoczęcie gry w dniu premiery są już dostępne w naszej porównywarce.

30.96zł
Redfall
Redfall
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare