Wyciekła data premiery Far Cry 6

Wyciekła data premiery Far Cry 6

Chociaż zapowiedź gry wyciekła dzień wcześniej, Far Cry 6 zostało oficjalnie ogłoszone 12 lipca podczas pierwszego Ubisoft Forward. Trzeba przyznać, że tego typu przecieki informacji nie są rzadkością, zwłaszcza w przypadku Ubisoft, ale nie tylko mają na nie wpływ, jak widać w przypadku Capcomu, nawet jeśli z japońską firmą jesteśmy na zupełnie nowym poziomie.

W każdym razie Far Cry 6 wyciekło raz i wydaje się, że zdarzyło się to dwukrotnie, tym razem z datą jego wydania. Wydanie Far Cry 6 było pierwotnie zaplanowane na 21 lutego 2021 roku, ale Ubisoft ogłosił kilka tygodni temu, że będzie opóźnione wraz z premierą Rainbow Six Quarantine, przenosząc obie do nieznanych dat. To właśnie Microsoft Store po raz kolejny ujawnił sprawę, pokazując Far Cry 6 w wersji dostępnej 25 maja 2021 roku. Chociaż data została usunięta w pośpiechu, ta reakcja nie była na tyle szybka, aby nie została zauważona, a zrzuty ekranu wykonane przez internautów krążą już w mediach społecznościowych. Ubisoft nie skomentował jeszcze tego tematu, więc informację tę należy wziąć z przymrużeniem oka, czekając na oficjalne potwierdzenie. To powiedziawszy, Ubisoft ogłosił kwiecień 2021 roku jako nowe okno wydania Far Cry 6 po ogłoszeniu przełożenia jego premiery. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, która nie zmieniła się wiele od zeszłego miesiąca, jest całkiem możliwe, że Ubisoft zmienił swoje plany, aby mieć trochę więcej czasu przed premierą, więc data przecieku jest dość prawdopodobna.

 

 

Dla przypomnienia, w Far Cry 6, zagrasz jako Dani Rojas, buntownik walczący o obalenie dyktatora Antona Castillo i jego syna Diego, którzy rządzą tropikalną wyspą Yara żelazną pięścią. Jak zwykle, jeśli szukasz najlepszej ceny, aby kupić Far Cry 6, wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę, aby go znaleźć w dowolnej chwili.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare