You are here
We also support
 
 
 
 

Ubisoft oficjalnie ogłasza Far Cry 6

Ubisoft oficjalnie ogłasza Far Cry 6
13 lip 2020, 14:55

To było całkiem oczywiste, że Ubisoft ujawni Far Cry 6 w ten weekend. Z Ubisoft Forward odbywającego się wczoraj i wyciekiem, który miał miejsce kilka dni wcześniej, to było prawie nieuniknione, że francuska firma rozmawiała o nowej odsłonie w serii Far Cry podczas imprezy. Udało im się nawet zwiększyć liczbę osób oglądających imprezę, oferując widzom kopię Watch Dogs 2 za darmo, więc była to doskonała okazja, aby wszyscy mogli obejrzeć pierwsze nagranie z Far Cry 6 wśród innych gier, które zostały pokazane. Poniżej można obejrzeć zwiastun światowej premiery gry Far Cry 6.

 

 

W grze Far Cry 6, Giancarlo Esposito będzie Antonem Castillo, tyranem rządzącym żelazną ręką na fikcyjnej wyspie Yara, a film daje nam pierwsze spojrzenie na sytuację w kraju i pokazuje, jakim jest człowiekiem. Jak możecie sobie wyobrazić, zagracie jako jego antagonista, Dani Rojas, członek partyzantki, która próbuje go obalić. W grze możesz grać jako mężczyzna lub jako kobieta i będziesz musiał stworzyć sieć sojuszników, która pomoże Ci walczyć z dyktatorem. Oczywiście, jeśli chcesz mieć możliwość walki z siłami wojskowymi kontrolowanymi przez Castillo, będziesz musiał poprzeć swoje roszczenia siłą broni, a Far Cry 6 postawi do Twojej dyspozycji szeroki wachlarz broni i pojazdów wszelkiego rodzaju.

Nic nie zostało ujawnione na temat rozgrywki Far Cry 6 więc spodziewamy się zobaczyć więcej na ten temat w ciągu kilku tygodni przed premierą gry, aby dowiedzieć się jakie nowości Ubisoft doda. Gra Far Cry 6 ukaże się 18 lutego 2021 roku i będzie dostępna na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X i Xbox One.

 

 

A, jeśli przegapiłeś wydarzenie Ubisoft Forward i chciałbyś otrzymać darmową kopię Watch Dogs 2, wszystko co musisz zrobić, to odwiedzić ten adres, zalogować się na swoje konto Uplay, a gra zostanie dodana do Twojej biblioteki bez żadnych kosztów.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare